Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jak investovat, aby inflace nespolkla Vaše úspory
Středa, 08 Říjen 2014 12:30

Vadí Vám, že banky neustále snižují úroky na spořících účtech? Vadí Vám, že úroková míra na spořících účtech je nižší než inflace? Proto je třeba se zamyslet nad tím, jak a kam investovat, aby Vaše peníze začaly vydělávat. Jedno z řešení jak investovat, aby výnos byl vyšší než inflace, je investování do fondů.

Podle Asociace pro kapitálový trh je do podílových fondů nainvestováno již téměř 300 miliard Kč. Tato suma se průměrně navyšuje ročně o 10%.

Jak nejlépe investovat do podílových fondů?

K dispozici je mnoho podílových fondů, ale rozhodnout se pro ten, pro Vás nejoptimálnější, je poněkud obtížné. Proto je v každém případě nejlepší obrátit se na investičního bankéře, který pro Vás jako pro investora vybere tu nejoptimálnější strategii.

Kdy mohu dostat vyplacený výnos

Pokud byl investiční fond ziskový, přináší výplatu výnosu ve formě dividendy. Většinou se dividendy vyplácí 1x ročně.

Investice do nemovitostí

Je pro Vás investování do podílových fondů složité? Chcete si o svých investicích rozhodovat sami a mít vše pod kontrolou? Potom je zde další řešení, a to zajištěné investování do nemovitostí se společností NEXTA Consulting, která má bohaté zkušenosti v oboru finančního poradenství i v oboru nemovitostí, a tím dokáže pro své investory zajistit dohodnutý výnos po dobu trvání investice.

Investiční program NEXTA Consulting

Investiční program společnosti NEXTA Consulting je vypracován tak, aby se výnosy pohybovaly od 7% p.a. do 12% p.a. Výše výnosu je odvislá od délky investice a velikostí částky vložené investice. Každý případ je konzultován samostatně a je právně ošetřen.

Investice do nemovitostí se společností NEXTA Consulting Vám umožní získat:

  • nejvyšší výnos z investice s maximálním zajištěním
  • zajištění investice formou např. zástavního práva
  • možnost předčasně svoji investici vybrat
  • nepřetržitý přehled o pohybu Vašich investic
  • individuální nastavení výplaty výnosů
  • možnost mimořádné půjčky až do 100% výše investice

Neváhejte a pojďte s námi investovat do nemovitostí. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828, zodpovíme všechny Vaše dotazy, nebo nás navštivte osobně.