Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jak investováním překonat inflaci?
Pondělí, 30 Září 2013 19:03

Češi jsou národ konzervativců, co se týče investic. Sice se náš národ snaží spořit a zhodnocovat si své peníze, jsme při tom ale velice opatrní. Proto volíme raději spořící účty či termínované vklady. Úrokové sazby jsou ale minimální a někdy dojde i k tomu, že zhodnocení peněz překoná inflace. Proto žádné zhodnocení vlastně ani nevidíte.

Pro investování, kde může být zhodnocení daleko vyšší, můžete zvolit podílové fondy. Může tu být ale i riziko, že místo zhodnocení přijde propad. Záleží opravdu na Vás, jestli chcete trochu zariskovat nebo budete opatrní a zůstanete u spořicích účtů a spoření, kde Vám úrokovou sazbu garantují, ale vlivem inflace nemusíte vydělat nic.

Co je inflace?

A nevíte přesně, co se skrývá pod pojmem inflace? Zjednodušeně se dá říci, že jde o snížení kupní síly peněz. Každý rok inflaci počítá Český statistický úřad a různě se liší. Inflace se nedotýká vlastníky hmotných statků, jelikož cena daného majetku vzrůstá společně s inflací, proto inflace nejvíce postihuje tu slabší vrstvu obyvatel.

Říkáte si, že tedy nemá smysl spořit ani díky spořicím účtům? Protože i když Vám na spořicím účtu garantují od 1-3 % p.a. a inflace je například 3% p.a., pak vlastně ještě proděláte? OMYL, alespoň o něco málo peníze zhodnotíte. Pokud si je necháte doma pod polštářem, pak Vám inflace sebere celé 3% a Vy si za své naspořené peníze koupíte o 3% méně.

Do čeho investovat a vyzrát i na inflaci?

Pokud jste rozhodnutí, že peníze nechcete uschovávat pod polštářem a chcete je někam investovat, pak investujte s NEXTA CONSULTING. Investujte do nemovitostí.

Už žádné zbytečné riskování! A ptáte se na zhodnocení? Oproti spořicím účtům, kde Vám nabídnou a garantují od 1 do 3% p.a., my Vám garantujeme úrokovou sazbu od 7 do 12% p.a. A to už se vyplatí, co říkáte? A inflace? Díky garanci této úrokové sazby překonáte i inflaci.

To není vše. Po celou dobu investování máte své investice zajištěné nemovitostí, jejíž tržní cena je minimálně dvojnásobná. Dál máte kdykoliv možnost si zjistit, jaké je aktuální zhodnocení vašich investic a také možnost si peníze vybrat, pokud budete nenadále své peníze potřebovat. Nečekejte na nic a investujte s námi. Máte ještě další dotazy? Pak nás určitě kontaktujte, rádi Vám vše zodpovíme.