Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investujte s námi do nemovitosti
Úterý, 30 Červen 2015 20:15

V dnešní nejisté době je důležité myslet na zadní vrátka a tvořit si finanční rezervy. Jste-li z těch, kteří se chtějí mít ve stáří alespoň tak dobře jako doposud, je vhodné připravit se již dnes. Jedním z řešení je investice, vhodnou variantou je investice do nemovitosti.

Investice do nemovitosti je prakticky zajištěná investice. Naše společnost NEXTA Consulting s.r.o. investuje společně se svými klienty do nemovitostí výhradně v České republice. Díky našim letitým zkušenostem dovedeme zajistit domluvený výtěžek v průběhu celé doby trvání investice.

Jaký je výnos z investice do nemovitosti?

Rozhodujícím faktorem v investování do nemovitostí je celková investovaná částka. Výnos se pohybuje od 7% do 12% p.a. dle vašeho investičního plánu. Nejnižší možnou částkou, aby se Vám investování do nemovitostí vyplatilo, je 50.000,- Kč.

Na základě Vaší žádosti Vás budeme v průběhu celého investičního programu informovat o zhodnocení Vaší investice. Dle Vašeho požadavku také můžeme nastavit individuální výplaty výnosu z investice.

Jaké nemovitosti jsou vhodné pro investování?

Investujeme do nemovitostí z České republiky, které jsou zatíženy dluhem, exekucí nebo se jejich majitelé dostali do finančních potíží a vyhlásili osobní bankrot.

Nemusíte se obávat rizik spojených s investováním do nemovitosti zadluženého majitele, který by nebyl schopen dostát svým závazkům, takové případy neuzavíráme. Naše investiční záměry máme vždy dobře prověřujeme a ověřujeme příjmy majitele nemovitosti. Díky tomu jsme si jisti, že dosáhnou svých závazků.

Kdy své peníze získáte?

Vyplatit Vás můžeme v průběhu celého investičního programu a to jak vložené finance, tak i jejich zhodnocení. Zhodnocení je počítáno za dobu, kdy probíhala investice.

Hrozí vám exekuce nebo je již vaše nemovitost exekucí zatížena?

Můžeme Vám pomoci s řešením Vaší tíživé finanční nebo životní situace. Patříte-li mezi ty, kterým hrozí exekuce, nebo Vás již exekutor navštívil, nenechávejte řešení na poslední chvíli.

Ve většině případů je naším cílem, aby zadlužená nemovitost zůstala ve vlastnictví majitele. Řešení je mnoho a jedním z nich je poskytnutí půjčky, která Vaše pohledávky pokryje v plné výši nebo alespoň abychom jejím využitím zabránili nejhoršímu.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA Consulting ?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.