Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investujte pro své děti do nemovitostí s NEXTA Consulting!
Pátek, 28 Listopad 2014 13:42

Všichni rodiče se jistě shodnou na tom, že nejlepší investicí pro naše děti, je jejich vzdělání. Ale co pak? Budoucnost našich dětí je do velké míry v našich rukách a je jen na nás, jak jim vstup do dospělého života usnadníme. Každý jistě uvítá pomoc při startu ve vlastním bydlení a dalších životních krocích, tak proč svým dětem trochu neprošlápnout cestičku. Jednou z variant je investování do nemovitosti.

Investice do nemovitostí má ale svá úskalí a je potřeba znát realitní trh anebo mít někoho, kdo Vám poradí a pomůže.
Společnost Nexta Finance se na trhu realit pohybuje již několik let, spolupracuje s několika realitními kancelářemi a má nemalé zkušenosti v investování do nemovitostí a hledání investorů. Proto jsme pro Vás vhodným partnerem a poradcem, pokud se rozhodnete investovat do nemovitostí.

Do jakých nemovitostí s NEXTA Consulting investujete?

Předmětem investice jsou nemovitosti výhradně z tuzemského realitního trhu. Původní majitelé se dostali do finančních potíží a řešením jejich oddlužení je prodej nemovitosti. Tržní cena odkupované nemovitostí je vždy minimálně dvojnásobná oproti zajištěné pohledávce. Naši dlužníci jsou prověřeni a my máme vždy jistotu, že budou schopni své závazky plnit.

Jak je Vaše investice zajištěna?

Odkupované nemovitosti jsou vždy zajištěné jednou ze tří variant a to buď zástavním právem, notářským zápisem o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti nebo zajišťovacím převodem vlastnického práva.

Jaký bude Váš výnos z investice do nemovitosti?

Výnos zaručujeme podle výše a doby vložených investic. Pohybují se v rozmezí od 7% do 12% p.a. dle svého investičního programu. Aby se Vám investice vyplatila, je vhodné investovat od 50.000,- Kč až do 2 mil. na dobu od 12 do 120 měsíců. Individuálně poskytujeme také investice na vyšší částku.

S NEXTA Consulting máte přehled

Své klienty na požádání informujeme o aktuální výši a pohybu investovaných financí, takže vždy víte, jaké je aktuální zhodnocení Vašich prostředků. Po dohodě Vám můžeme nastavit individuální výplaty výnosů dle Vašeho přání a požadavku.

Kdy můžete své investované finance vybrat?

Garantujeme Vám, že prostředky vložené do nemovitosti si můžete vybrat kdykoli. Pokud si budete přát, vyplatíme Vám jak vložené prostředky, tak i zhodnocení za dobu, kdy u nás byly uloženy.

Máte zájem investovat do nemovitosti společně s NEXTA Consulting?

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a najdeme Vám vhodnou nemovitost. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.