Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investujte pro své děti do nemovitosti
Neděle, 01 Listopad 2015 19:26

V poslední době se do popředí v oblíbenosti investic dostávají investice do nemovitostí. Tento typ investic je poměrně jednoduchý nástroj, jak získat peníze s jednoduchými a jasnými pravidly. Investice do nemovitostí je vhodná ať se chcete připravit na staří nebo pomoci vašim dětem se startem do života.

Kdo jsme?

Společnost NEXTA Consulting s.r.o. se zabývá investicemi do nemovitostí již několik let a její poradci jsou zkušení profesionálové. Zaměřujeme se na zajištěné investice, které mají 100% zajištění po celou dobu investování.

Výnos z investice do nemovitosti

Výnos z vaší investice do nemovitosti vám zajistíme po dobu trvání investice. Výnos z investice se pohybuje v rozmezí od 7% do 12% p.a. . Záleží na vašem investičním programu a délce investování.
Nejnižší částku k investování do nemovitosti doporučujeme 50.000,- Kč. Naopak maximální částka je dle našich zkušeností 2 miliony korun. Je však možno domluvit se na individuální výši vaší investice.

V případě, že budete požadovat průběžné informace o zhodnocení vašich investic, rádi vám tyto informace poskytneme. Je také možné, zajistit vám individuální vyplácení výnosů z investice.

Jaké nemovitosti jsou vhodné pro investování?

Výhradně investujeme do nemovitostí z českého realitního trhu, jejichž majitelé se dostali do finančních potíží, jejich nemovitosti jsou zatíženy dluhy, exekucí nebo majitele postihl osobní bankrot.

Nikdy neuzavíráme riskantní obchody, tedy případy, kdy by dlužníci nebyli schopni dostat svých závazků. Každý obchodní případ je také řádně prověřován, přezkoumáváme výši příjmů, a proto máme jistotu, že budou schopni splácet své dluhy.

Jak budou vyplaceny vaše peníze?

Vámi investované finance do nemovitosti vám vyplatíme kdykoli a to vložené peníze i jejich zhodnocení za celou dobu, kdy trvala investice do nemovitosti.

Potřebujete pomoci se zatíženou nemovitostí?

Jste jedni z mnoha, kteří čekají návštěvu exekutora, nebo jste ji již zažili? Dokážeme vám pomoci s řešením vaší situace.

Pokud to je jen trochu možné, vždy je našim cílem, aby nemovitosti byla i nadále ve vlastnictví zadluženého majitele.

Zaujalo Vás investování do nemovitostí s NEXTA Consulting nebo potřebujete pomoci s hrozící nebo nastalou exekucí?

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a poradíme Vám. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo pomocí kontaktního formuláře.