Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investujte nyní správným směrem, investujte do nemovitostí
Pondělí, 08 Únor 2016 15:07

S příchodem roku 2016 jste se rozhodli, že budete své peníze množit a zhodnocovat, ale ještě si nejste jisti, který způsob bude pro vás optimální? Máme pro vás několik informací, které se týkají investování do nemovitostí. Tento způsob investování je opravdu bezpečný a oproti jiným variantám výnosný. Přesvědčte se sami a rozhodněte se pro investování s námi.

Výnosy z investice do nemovitosti?

Naši finanční analytici doporučují jako investiční minimum finanční částku v hodnotě 50.000 Kč. Maximální hranice investicí není v podstatě nijak omezena, ale v případě, že chcete investovat více než 2 mil. Kč, je lepší individuálně navrhnout investiční program.

Abychom byli schopni říci přesnou částku výnosu, potřebujeme znát různá kritéria. Obecně však můžeme říci, že výnos z investicí do nemovitosti je v rozmezí od 7% do 12% p.a..

V průběhu celé doby investování jsme schopni vás informovat o aktuálním zhodnocení vaší investice. Také vám můžeme nastavit pravidelné vyplácení výnosu.

Nemovitosti vhodné k investování

Naše společnost NEXTA Consulting, s.r.o. se stala odborníkem v oblasti investic do nemovitostí. Námi získané zkušenosti pomáhají našim klientům získat zajištěné investice s přesně daným výnosem.

Investice do nemovitostí provádíme výhradně v České republice. Investice většinou pokryjí dluhy majitele nemovitosti, který se dostal do finančních potíží svou nebo cizí vinou.

Zajištění investice

Jako u všech investic i zde hrozí riziko. Před každou investicí si majitele nemovitosti prověřujeme a důkladně zjišťujeme, že bude schopen splácet své pohledávky. Jestliže dojde k situaci, kdy své závazky nesplácí, k poškození investora nedojde, protože až do vymožení dlužné částky vyplácí společnost NEXTA Consulting výnosy ze svých vlastních zdrojů. Naše závazky tak jsou vždy splněné a investor má jistotu zajištěného investování do nemovitosti.

Obáváte se exekuce nebo máte nemovitost zahrnutou v exekučním řízení?

Patříte-li k majitelům nemovitosti, kteří o ni nechtějí přijít, ale nevíte si rady s řešením vaší finanční situace, nezoufejte. S řešením vám pomůžeme nejen diskrétně, ale především efektivně. Naším cílem je, abyste o nemovitost ideálně nepřišli.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA Consulting ?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.