Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investujte do nemovitostí s NEXTA Constulting!
Středa, 19 Listopad 2014 16:57

Chcete investovat a zajistit si tak budoucnost svou nebo vašich dětí? Je tedy důležité, abyste si prověřili, jak budou Vaše investice narůstat, ale také jak budou zajištěné. Záleží také na tom, jak „odvážným“ investorem jste a zda se obáváte riskovat či nikoli.

Jestliže chcete mít stabilní výnos a své investice zajištěné a nechcete úplně riskovat, máte jedinečnou možnost investovat s námi do nemovitostí. Společnost NEXTA Consulting dokáže zajistit domluvený výnos po celou dobu trvání investice.

Do kterých nemovitostí NEXTA Consulting investuje?

Investujeme pouze do nemovitostí z tuzemského trhu, jejichž majitelé se dostali do finančních potíží.
Tržní cena nemovitostí musí dvojnásobně přesahovat pohledávku. Vždy také ověřujeme, že povinní budou schopni své finanční závazky uhradit.

Nemovitosti, do kterých investujeme, jsou zajištěné zástavním právem, zajišťovacím převodem vlastnického práva nebo notářským zápisem k uznání dluhu a svolením k přímé vykonatelnosti.

Jaký je výnos z investice do nemovitosti?

Naši investoři mají zaručen výnos podle výše a doby vložených investic od 7% do 12% p.a. dle svého investičního programu. Nejnižší částka vhodná k investici je 50.000,- Kč až do 2 mil. na dobu od 12 do 120 měsíců. Maximální výše může být individuálně navýšena. Investiční program si můžete samozřejmě zvolit sami!

Garantujeme Vám, že Vám vyplatíme jak vložené investice, tak i zhodnocení za dobu kdy byly u společnosti uloženy. Na Vaše požádání Vás budeme informovat o zhodnocení Vašich investic. Můžeme vám sjednat také individuální nastavení výplaty výnosů z Vašich investic dle Vašich potřeb a přání.

Společnost NEXTA Consulting nabízí jako bonus pro své investory možnost mimořádné půjčky bez prodlení až do 100% Vaší investice.

Kam se mám obrátit, když chci investovat?

Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a pomůžeme vám, aby Vaše peníze vydělávaly peníze.