Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investujte do nemovitostí s NEXTA Consluting
Úterý, 10 Červen 2014 13:09

Rozhodli jste se investovat? Potom je nutné si předem prověřit nejen to, jak budou Vaše investice narůstat, ale především, jak si investice zajistíte. Každá investice na finančních trzích je totiž i trochu sázka do loterie.

Pokud nechcete riskovat a chcete mít své finance nejen zajištěné, ale i získat stabilní výnos ze svých investic, potom s námi pojďte investovat do nemovitostí. Naše společnost Nexta Consulting Vám dokáže zajistit dohodnutý výnos po celou dobu trvání investice.

Do jakých nemovitostí investuje NEXTA Consulting?

Společnost Nexta Colsulting investuje pouze do nemovitostí na tuzemském trhu, jejichž vlastníci mají finanční problémy. Tržní cena nemovitostí musí vždy přesahovat dvojnásobně pohledávku. Vždy se i prověřuje, že dlužníci budou schopni dostát svým finančním závazkům.
Navíc nemovitosti, do kterých se investuje, musí být zajištěné buď zástavním právem, nebo zajišťovacím převodem vlastnického práva či notářským zápisem k uznání dluhu a svolením k přímé vykonatelnosti.

Výnos z investice do nemovitosti

Společnost Nexta Consulting zaručí svým investorům stabilní výnosy dle výše vložených investic a doby vložených investic od 7% do 12% p.a. dle svého investičního programu. Je možné investovat od 50.000,-Kč až do 2 mil. případně i výše na dobu od 12 měsíců až na 120 měsíců.

Společnost Nexta Consulting Vám garantuje i to, že Vaše investice si můžete kdykoliv vybrat. Na Vaše vyžádání Vám vyplatí nejen Vaše vložené investice, ale i zhodnocení za dobu, kdy byly u společnosti uloženy. Samozřejmostí pro naši společnost je i sledování zhodnocení Vašich investic. Na požádání Vás informujeme, o kolik se Vaše vklady navýšily. U nás máte i možnost sjednat si individuální nastavení výplaty výnosů z Vašich investic dle Vašich potřeb a přání, třeba i měsíčně.
Jako bonus pro své investory společnost Nexta Consulting nabízí možnost mimořádné půjčky bez prodlení až do 100% Vaší investice.

Neváhejte a pojďte s námi nechat vydělávat Vaše peníze. V případě jakýchkoliv dotazů volejte 608 815 828.