Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investovat nebo uložit peníze do banky?
Čtvrtek, 30 Červen 2016 12:35

Máte volné finanční prostředky a nevíte kam je správně uložit? Je spousta možností, ale záleží na tom, která je pro vás přínosná rizikem nebo časem úložky.

Jaké jsou možnosti pro uložení peněz

Před volbou, zda uložit peníze na některém spořícím účtu v bance, investováním do podílových listů nebo investováním do nemovitostí, musíme uvážit i rizika, která jsou s danými variantami spojená.

Uložení financí v bance

Uložení financí v bance má jistě výhodu v pojištění vašeho vkladu do výše 100.000,- EURO. Toto opatření chrání drobné klienty bank, aby v případě krachu o své úspory nepřišli, toto pojištění chrání všechny neanonymní vklady fyzických i právnických osob.

Investice do podílových listů

Je spousta společností, které nabízejí také investice do podílových listů, ale i to přináší úskalí s nevědomostí spousty klientů, kdy nemusíte mít úplný přehled o tom, co se s vašimi penězi děje. Samozřejmě pokud si vyberete nějaké progresivní fondy, můžete časem vydělat zajímavé finance, ale také v době, kdy finance potřebujete, může dojít k propadu a vaše finance v daném okamžiku ztratí svojí hodnotu.

Investování do nemovitostí

Jedná se o poměrně bezpečnou formu investice. Můžete se rozhodnout pro koupi vlastní nemovitosti a tu dále pronajímat, ale to přináší finanční rizika spojené s neplacenými nájmy nebo dalšími úpravami. Pokud kupujeme nemovitost za účelem dalšího prodeje, může dojít i k časové prodlevě v prodeji a možnému znehodnocení vaší investice.

Investice do nemovitostí s NEXTA Consulting, s.r.o., je zajištěnou formou investice, které máme zajištěné zástavní smlouvou. Nemusíte mít přímo peníze na nákup nové nemovitosti, ale můžete díky nám uložit peníze přímo do námi spravované nemovitosti. V oblasti financí se pohybujeme již řadu let a máme mnoho spokojených klientů.

Investice do nemovitostí je z daných možností uložení peněz jednou z nejbezpečnějších. Víte přímo do čeho investujete a o kolik z toho za určené období budete mít více.

Stačí vyplnit pouze kontaktní formulář a naši profesionální pracovníci se s vámi již spojí pro dohodnutí dalších podmínek.