Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investovat do nemovitostí sami nebo s pomocí odborníků?
Pátek, 29 Květen 2015 18:58

Rozhodli jste se, že chcete své finance rozmnožit, ale obáváte se příliš riskantních investic? Pak patříte do skupiny konzervativních investorů. Vhodnou variantou je pro vás investiční byt, ale v tomto případě nečekejte zázračně rychlé spekulace. Na druhou stranu můžete mít klidné spaní, protože výnos uvidíte každý měsíc. Výnos z investičního bytu může vyšplhat až na 5% ročně.

Jaká jsou rizika investic

Investice do nemovitosti je investicí s dlouhodobým horizontem, dlouhou návratností, středně dobou likviditou, ale minimálním rizikem.

Likviditou je míněna rychlost, za jakou jsme schopni proměnit nemovitost na peníze. Na tomto časovém horizontu hodně záleží v jaké lokalitě, stavu atd.. Akcie nebo podíl ve fondu prodáte mnohem rychleji než investiční byt, ale ty mají jiná rizika.

Také inflace u investičního bytu je v porovnání s ostatními konzervativními variantami ve výhodě. Investiční byt je v podstatě ochranou před inflací, dokonce může v dobrých lokalitách hodnota bytu inflaci překonat.

Jestliže se chystáte investovat do bytu pomocí hypotéky, je výhodné půjčit si přibližně polovinu investované částky. Hlavním důvodem je dosažení rychlého splacení hypotečního úvěru, dle vámi uzavřené smlouvy s bankou. Tak abyste neplatili žádné sankce a pokuty.

Jak správně vybrat ten pravý byt pro investici?

Důležitý je průzkum cen na trhu s byty ve vámi vybrané lokalitě. Pozor si dejte na výrazně nízkou cenu nabízené nemovitosti, tento fakt může poukazovat na ne úplně výhodnou nabídku. Doporučujeme přistupovat ke každé nabídce objektivně a s odstupem.

Vhodné je také sledovat plány výstavby v okolí vámi kupovaného bytu. Chemický závod nebo jiná firma podobného zaměření na hodnotě bytu opravdu nepřidají. Pozornost také věnujte celkovému dojmu budovy, ve které se byt nachází, také se zaměřte na infrastrukturu, dostupnost a podobně.

Neinvestujte do investičního bytu sami!

Investice do nemovitosti není vždy procházkou růžovou zahradou. Ať se jedná o výběr nemovitosti nebo jejího financování. Vhodnou variantou je investování se společností, která se na trhu s nemovitostmi pohybuje dlouhou dobu, a tak nasbírala nemalé zkušenosti v oblasti investic do bytu.

Takovou společností na českém trhu je i společnost NEXTA Consulting, s.r.o.. Náš profesionální tým investuje do bytů, které jsou výhradně z českého trhu s nemovitostmi. Majitelé těchto nemovitostí se dostali do finanční tísně a díky jeho prodeji se tak vyhnou případné dražbě a exekuci.

Zajištění nemovitosti jsou zaručeny pomocí zástavního práva, notářským zápisem o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti nebo zajišťovacím převodem vlastnického práva.

Chcete investovat do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Máte-li dotazy, na které jste nenašli odpovědi nebo se chcete poradit s odborníky, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle 608 815 828.