Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investovat do nemovitostí s námi se vyplatí!
Úterý, 30 Prosinec 2014 14:19

V dnešní nejisté době je potřeba myslet na zadní vrátka a zajistit sobě nebo svým dětem lepší budoucnost, než jakou nám připraví stát. Dávno jsou pryč doby, kdy jsme se mohli spolehnout na to, že se ve stáří budeme mít stejně dobře, jako v produktivním věku. Proto spousta z nás přemýšlí nad tím, jak své peníze rozmnožit a uspořit si je na „horší“ časy.

Jednou z možností, jak toho dosáhnout, je investování do nemovitostí. Naše společnost NEXTA Consulting, s.r.o. společně se svými klienty investuje do nemovitostí, které jsou výhradně v České Republice.

Jak to funguje?

Investice jsou použity na vyplacení dluhů majitele nemovitosti, který se dostal do finančních potíží, a tím tak vyřeší hrozící exekuci nebo osobní bankrot.

Neuzavíráme riskantní obchodní případy s dlužníky, kteří nejsou v budoucnu schopni splácet své pohledávky, díky prověření příjmů máme jistotu, že budou mít dostatek prostředků na dodržení závazku vůči nám.

Jaké máte jistoty při investování s námi?

Naše dlouholeté zkušenosti na trhu nemovitostí z nás udělaly odborníky na slovo vzaté, díky tomu pečlivě zvažujeme každou naši investici a dbáme především na to, aby tržní cena nemovitosti překračovala zajištěnou pohledávku alespoň dvojnásobně.

K zajištění nemovitosti používáme zajišťovací procesy dle právního řádu České Republiky, mezi které patří zástavní právo, zajišťovací převod vlastnického práva nebo notářský zápis o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti.

I přesto, že by nastala situace, kdy dlužník nebude splácet své pohledávky, společnost NEXTA Consulting vyplácí investorovy výnosy z vlastních zdrojů.

Jaká je úroková sazba při investování s NEXTA Consulting, s.r.o.

Oproti ostatním investičním prostředkům je investice do nemovitosti s NEXTA Consulting, s.r.o. velice výhodná, a to především díky zajištěné úrokové míře po celou dobu investice nebo 100% zajištěním Vašich financí zástavní smlouvou na nemovitosti. Úroková sazba při investování do nemovitostí se pohybuje od 7% do 12% p.a. záleží na investičním programu.

Aby byla Vaše investice efektivním, doporučujeme investovat v rozmezí od 50 000 korun do 2mil. korun, v časovém horizontu od 12 do 120 měsíců. Je možné individuálně domluvit i vyšší investiční částku.

Porovnejte si v jakém rozmezí se pohybují i ostatní úrokové sazby a přesvědčte se, že investice do nemovitostí s námi se opravdu vyplatí.

Kdy získáte své peníze?

Vaše finance investované do nemovitosti jsme schopni vyplatit kdykoli, a to jak vložené prostředky, tak i jejich zhodnocení za dobu, kdy probíhala Vaše investice.

Zaujalo Vás investování do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a poradíme Vám s investicí do nemovitosti. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo pomocí kontaktního formuláře.