Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investovat do domu či bytu?
Sobota, 25 Únor 2017 10:48

Máte dostatek finančních prostředků a zvažujete koupi nemovitosti jako investici do budoucna? Tápete ale nad tím, jestli koupit byt nebo rodinný dům? Pak stojíte před nelehkým rozhodnutím, a proto jsme pro vás sepsali pár rad, které vám rozhodnutí ulehčí.

Nejste-li pevně rozhodnuti, pak bude pro každého peripetie obdobná. Jednou budete rozhodnuti pro rodinný dům a jindy zase pro byt. Jak se tedy správně rozhodnout?

Investované peníze až na prvním místě

Nejdůležitější na tom všem je, kolik máte financí. Budete-li investovat naspořené peníze nebo si budete brát hypotéku? Hypotéční úvěr může být částečný a částí přispějete na koupi svými naspořenými penězi. V případě hypotéky vždy myslete na své příjmy a výdaje, abyste se nevydali ze všech peněz. Investovat do budoucnosti je určitě zajímavé, avšak i váš životní standard je důležitý.

Město nebo vesnice?

Dalším velkým kritériem pro výběr nemovitosti je i lokalita. Zda vy nebo část vaší rodiny (například děti) budete chtít bydlet na vesnici či ve městě. Mnohdy vás nižší cena nemovitosti přesvědčí pro výběr vesnice nebo menšího města, myslete ale i na další faktory, a to dojíždění do zaměstnání, na kroužky a záliby či do školy.
K měsíčním nákladům tak připočítejte i náklady na dopravu a v neposlední řadě myslete i na čas strávený v autě nebo autobuse.

Ve větším městě vyjde kupní cena téměř na stejno za byt i dům. Při zkoumání se zaměřte na cenové nabídky nemovitostí a na základě toho se rozhodujte.

Nechte zasedat rodinnou radu

Nepřemýšlejte nad investicí sami a přizvěte na pomoc i rodinné příslušníky, kterých se investice týká. Každý člen rodiny má právo na svůj názor, zda chce v budoucnu bydlet na vesnici nebo ve městě či říci, zda chtějí do domu nebo bytu. Nejdůležitější slovo bude mít ten, kdo bude v dané nemovitosti později bydlet.
Nenechte se zaskočit rozdílnými názory. Důležité je sepsat si priority a najít vhodné řešení.

Investice do nemovitostí s odbornou pomocí

Nejste v investicích zběhlí a chcete si nechat raději poradit? Obraťte se na finanční společnost NEXTA Consulting s.r.o., která se zaměřuje mimo jiné i na investice. Domluvte si nezávaznou schůzku na telefonním čísle 608 815 828 nebo pomocí kontaktního formuláře.