Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investování do termínovaných vkladů
Čtvrtek, 25 Červenec 2013 21:28

Zvažujete investici svých našetřených peněz? Vlastníte obnos peněz, které nyní nepotřebujete a chcete je někam investovat a nevíte kam? Možností je spousta. Každopádně doporučujeme nemít našetřené či přebytečné peníze, které nepotřebujete, doma pod polštářem. Tam by Vám ležely pouze ladem. Když už je máte, proč je nezhodnotit? Jednou z možností, kam můžete peníze vložit je investování do termínovaných vkladů.

Jaký je princip investování do termínovaných vkladů?

Pokud již teď víte, že své "přebytečné" finanční prostředky nebudete až pět let potřebovat, pak můžete zvolit investování do termínovaných vkladů jako jednu z možností investice.

Jednoduše řečeno: Své peníze půjčíte finanční instituci se kterou se dohodnete na pevně danou úrokovou sazbu, za kterou se Vám budou peníze po dobu vložení zhodnocovat.

Doba investice

Peníze pomocí termínovaného vkladu můžete nechat úročit po dobu několika měsíců až pěti let, to bude záležet na Vás.

Je investování do termínovaných vkladů riskantní?

Veškeré Vámi vložené finanční prostředky spolu s úroky jsou ze zákona pojištěny státem. Investování do termínovaných vkladů se Vám tedy vyplatí především tehdy, kdy se bojíte investovat například do komodit nebo podílových fondů. Tyto investice přinášejí jisté investiční riziko.

Další možnost investice

Nejste pevně rozhodnuti pro investici do termínováných vkladů? Pak zvažte možnost investice do nemovitostí. S NEXTA CONSULTING budou Vaše peníze jako v bavlnce. Více informací o možnosti investování do nemovitostí získáte na následujícím odkaze. Pokud budete potřebovat nějaké doplňující informace nebo se rozhodnete pro investici do nemovitostí, pak nás neváhejte kontaktovat!