Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investování do nemovitostí
Pátek, 05 Červenec 2013 10:28

Slovo investice je lákavé a nejeden člověk s přebytkem financí mu podlehne. Může vsadit na špatného koně a o své finanční prostředky přijít, ale může také trefit do černého a získat mnohem víc, než vložil. Trefou do černého mohou být investice do nemovitostí.

Investování v bance

Vložit peníze do banky je většinou konzervativní počin. Finance buď leží na běžném účtu, kde velký úrok neočekáváme nebo na termínovaném účtu, který sice nabízí větší úrok, ale přístup k penězům může být omezený, vázaný na určité datum a podobně.

Investování do zlata

Tato forma investice si v posledních letech získala popularitu, avšak není úplně bez rizika. Předvídat cenu zlata není jednoduché. Obecně se má za to, že se cena váže k hodnotě amerického dolaru. Klesající dolar obvykle znamená rostoucí cenu zlata. Ale nikdo není schopem předem říct, jak se bude dolar v příštích měsících vyvíjet.

Investice do nemovitosti

Tato forma zhodnocení peněz nabízí poměrně vysokou jistotu výdělku a dobrý pocit z toho, že investujeme do něčeho, co je vidět a stojí na pevných základech.
Při koupi nemovitosti s ní můžeme mít různé záměry. Buď ji chceme následně pronajmout a těžit peníze z pronájmu nebo ji kupujeme s výhledem na následný budoucí prodej, samozřejmě se ziskem.

Investování do nemovitosti s odborníky

Kdo se vyzná na poli investic a financí, spoléhá na sebe a svůj úsudek. Ale ne všichni jsou odborníky na investice, a proto je dobré se při investování obrátit na profesionály.
Pokud se do investování vrhneme na vlastní pěst, může nás čekat nemilé překvapení při setkání s podvodníky nebo nakonec zjistíme, že nabízená nemovitost vůbec nejde koupit.

Zajištěné investice

Společnost NEXTA CONSULTING se specializuje na investování do nemovitostí a nabízí profesionální poradenství v oblasti financí a investic. V oblasti nemovitostí investuje pouze do nemovitostí na území České republiky a v této souvislosti poskytuje i právní servis.

Koupené nemovitosti jsou zajištěné zástavním právem, notářským zápisem o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti nebo zajišťovacím převodem.

Vložené peníze je možné kdykoliv vybrat, aniž dojde k finančnímu postihu. Nabízí i měsíční vyplacení zhodnocení vkladu.

Investice do nemovitosti se při spolupráci s odborníky vyplatí a investoři sází na jistotu.