Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investování do komodit
Pondělí, 15 Červenec 2013 10:27

Přemýšlíte, kam vložit své volné či přebytečné finanční prostředky? Variant pro investování je opravdu mnoho, slyšeli jste například o investování do komodit?

A ptáte se, co jsou to komodity?

Investování do komodit znamená investovat například do ropy, zlata, rýže, kávy či platiny. To samozřejmě není vše, ale pro příklad to stačí. Investování do komodit není příliš rozšířené, jelikož tento typ investování vyžaduje orientaci v investičních trzích nebo přímo zkušenosti s investicemi do komodit.

Obyvatelé České republiky jsou v investování celkem konzervativní, investují především například do stavebního spoření a termínovaných účtů. Přitom i ostatní investice, například investice do nemovitostí nebo investování do komodit může být tak výnosné.

Když si představíte investování do komodit, neznamená to, že budete shánět po obchodních řetězcích nebo na internetu pytle s kávou či rýží. Toto platí ale u zlata a diamantů. Zlato a diamanty se převážně kupují v malém množství. V případě, že Vám někdo nabízí nákup zlata či diamantů jako nejvhodnější investici do komodit, dejte si velký pozor. Zjistěte si, jak se dá zpeněžit dané zlato či diamant.

Jak nakoupit komodity

Komodity můžete nakoupit prostřednictvím finančních institucí, například banky, nebo společností zabývající se obchody na burzách. Další možností, jak zjístkat komodity, je získání informací a samostantné investování přímo na burze. Způsob investování prostřednictvím zprostředkovatele je pro Vás výhodnější, jelikož si sami nemusíte zjišťovat potřebné informace. Ušetříte tím spoustu času, protože tyto informace za Vás zjišťují odborníci, kteří se tomu denně věnují. Jak už jsme zmiňovali, zbyde Vám čas na jiné aktivity, bude Vás to ale stát něco navíc. Zaplatíte odměnu porfoliomangerům, kteří spravují vaši investici. Výše investice může být od 0,5 - 5 % z vložené částky.

Komodity patří mezi velice výnosné investování, zároveň je ale také vysoce rizikové. Většina investorů, kteří začínají investování do komodit, často prodělává. Avšak cca 15% investorů dosáhne zhodnocení o stovky procent.

Už opravdu víte, kam budete investovat?

Ještě stále uvažujete nad tím, do čeho konkrétně budete investovat své peníze? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Rádi s Vámi probereme možnosti investování do nemovitostí a poradíme nejvhodnější variantu právě pro Vás!