Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investor a do čeho investovat?
Pondělí, 26 Září 2016 12:47

Investorem je člověk, společnost, banka či investiční fond. Investor je prostě kdokoliv, kdo chce své finance optimálně zhodnotit a ví, na jak dlouho finance nebude potřebovat a dle toho se rozhoduje, kam bude peníze uloží. Investor při každé investici zvažuje míru rizika, likviditu i výnos, který od své investice očekává.

Jak se stát investorem

Každý, kdo má volné finanční prostředky, se může stát investorem a záleží jen na tom, jakou formou se rozhodne investovat. Můžete investovat buď sami nebo prostřednictvím různých společností do investičních nástrojů. Cenné papíry, dluhopisy, akcie, nemovitosti, komodity a další jsou často využívané investiční nástroje pro zhodnocování peněz.

Jak si vybrat společnost pro zprostředkování investice

Pokud nechcete investovat sami, z důvodů malých znalostí, tak si alespoň ujasněte, kolik, na jak dlouho a přibližně do čeho chcete své finance uložit. Poté je ideální poptat se někoho z rodiny nebo u známých, jaké mají s investicemi zkušenosti a koho by vám doporučili. Dobré je také prověření společností na internetu a z recenzí si zjistit, jak finanční společnost funguje.

Kdo je NEXTA Consulting, s.r.o.

Naše společnost NEXTA Consulting, s.r.o. se zabývá zhodnocováním financí pomocí nemovitostí. Díky nám se můžete stát investorem v oblasti nemovitostí, a to se zajímavým možným zhodnocením. Nabízíme řadu investičních programů s různým investičním horizontem. Záleží jen na vás kolik a jak dlouho chcete investovat.

Naše společnost má díky svému dlouholetému působení v oblasti financí dobrý přehled v bankovní i nebankovní oblasti. I když se zrovna nerozhodnete s námi investovat, ale řešíte jinou životní situaci, například v podobě koupi nemovitosti nebo potřebujete nějakou formu úvěru, tak vždy dokážeme zařídit to nejlepší, co trh nabízí.

Kontaktujete finančního a investičního zprostředkovatele

Zavolejte nám nebo nás kontaktujete pomocí dotazníku a naši pracovníci se vám budou maximálně věnovat. Proberou s vámi vaší situaci, poté navrhnou ideální variantu pro zhodnocení vašich financí nebo financování toho, co právě potřebujete řešit.