Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investice formou nemovitosti
Sobota, 30 Duben 2016 13:08

Přemýšlíte kam zainvestovat své volné finance? Chcete mít zajímavé zhodnocení, ale bojíte se dluhopisů nebo ještě rizikovějších akcií? Pokud chcete mít jistotu, investujte do nemovitostí a mějte zajímavé a bezpečné zhodnocení svých peněz.

Přehled o investici

Investování do nemovitostí je jedinou možnou investicí, kde přesně víte do čeho a kam jste investovali své finance. Nemovitost máte možnost vidět, dozvědět se něco o její historii a lokalitě kde stojí, znáte účel jejího využívání. To vše činí vaší investici bezpečnou.
Zajištěné investice jsou jedinou formou, kde víte co se s vašimi penězi děje a díky čemu je zhodnocujete.

Peníze v bance

Většina konzervativních investorů je ráda, že má peníze v bance, občas zkontrolují stav svého účtu a jsou rádi, že jim to "něco" vydělalo nebo dostanou zpět alespoň investovanou částku. Tento typ investorů vkládá finance do banky z důvodu pojištění vkladů, ovšem tato možnost jim moc nevydělá.

Investujte do tuzemských nemovitostí

NEXTA Consulting, s.r.o. investuje finance svých klientů profesionálně do nemovitostí v České republice. Jedná se o zajištěné investice do nemovitostí, kde přesně víte, kam a do čeho jsou vloženy vaše peníze.

S každým investorem vždy probereme jeho představu o investování a společně se rozhodneme, jaká je nejlepší možnost. Díky našim dlouholetým zkušenostem na trhu jsme schopni vybrat pro každého vhodnou investici.

Právní zajištění

NEXTA Consulting, s.r.o. zajistí pro každý případ jednání o realizaci zajištěné investice do nemovitosti s klientem svého právního zástupce, klient má samozřejmě právo přizvat svého právního zástupce k jednání.

Investujte s námi do nemovitostí! Volejte na telefonní číslo 608 815 828 a investujte bez rizika!