Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investice do vzdělání
Sobota, 03 Srpen 2013 14:49

Investice do vzdělání se uvádí jako nejlepší s nejvyššími výnosy v budoucnosti v podobě dobrého uplatnění absolventů na trhu práce. Má tato investice opravdu takovou sílu?

Investice do prestižní vysoké školy

Prestižní univerzity se rády chlubí výborným uplatněním svých absolventů v pracovním prostředí. Tyto výsledky ale možná nebudou úplně zásluhou univerzity jako spíše bohatých rodičů s konexemi, kteří investují do vzdělání svých dětí a ty se pak dobře uplatní, protože prostě vědí kde.

Potomek chudších rodičů bez známostí, kteří si celý život odříkají, aby dítěti zaplatili školu, to na trhu práce bude mít těžší, protože bude postupovat úplně zespodu. Investice do vyhlášené školy mu moc nepomůže.

Investice do školství

Podle zjištěných informací ze srovnávacích testů se přišlo na to, že čím více se investuje do školství a platů učitelů, tím se zhoršují studijní výsledky dětí. Zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak. Investice mířená tímto směrem nenese to pravé ovoce.

Investice do vzdělávání a ekonomika

Podle průzkumů v západní Evropě se zjistilo, že po navýšení investic do vzdělávání došlo k rozšíření státní správy, upevnění regulací a celkovému utlumení hospodářského růstu.

Proč?

Národní ekonomiky nenabízejí dostatek pracovních míst pro absolventy z humanitních, lékařských a právnických oborů, takže aby je zaměstnaly, dochází k vytváření subvencovaných míst. Investice do těchto míst ekonomikám obecně neprosívá.

Investice do vzdělání v mladém věku

Kdo se rozhodne investovat do vzdělání svých dětí, věří, že investuje na nejlepším místě. Ale které dvacetileté dítě je schopno tuto oběť rodičů docenit již při studiu, vybrat si ten správný obor nebo uplatnit ve studiu svoje životní poznatky?

Možná bychom za investici do vzdělání měli považovat to, že člověk, který již něco odpracoval, může si to při studiu ve vyšším věku vybrat zpět. Zároveň může uplatnit svoje dosavadní zkušenosti a být přínosem během studentských diskuzí.

Výhodná investice

Investice do vzdělání je běh na dlouhou trať. Zkraťte si čekání na výnos a zaměřte se na investice do nemovitostí. Možná, že díky výnosu z investice do nemovitostí, budete moci více investovat do vzdělání.