Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investice do nemovitostí zajištěné zástavním právem
Úterý, 20 Říjen 2015 07:39

Uvažujete o výběru vhodné investice, ale obáváte se o její zhodnocení a především jistotu, že získáte zpět nejen vložené peníze, ale také slíbený výnos? Pak vsaďte na trumf v podobě investice do nemovitostí se společností NEXTA Consulting, která má bohaté zkušenosti v investování do nemovitostí a mnoho spokojených klientů.

Jaké je zajištění nemovitostí?

Každá nemovitost do jedné, do které investujeme, je zabezpečená zajišťovací formou. Existují hned tři varianty zajištění nemovitosti. A to právem zástavním, zajišťovacím převodem vlastnického práva nebo notářským zápisem o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti.

Jaké jsou cílové nemovitosti?

Společně se svými klienty investujeme výlučně do nemovitostí z českého realitního trhu. Nemovitosti jsou prodávány, protože se jejich majitelé dostali do finančních potíží a okolnosti je donutili jejich nemovitost prodat.
Tržní cena takové nemovitosti musí přesahovat pohledávku, a to dvojnásobně. Majitele také důkladně prověřujeme, abychom měli jistotu, že dostane svým závazkům.

Proč investovat do nemovitosti?

Hlavním důvodem proč investovat do nemovitosti je jistý výnos po celou dobu investování, který vám zaručíme dle výše a doby vámi vložených investic. Výnos se pohybuje od 7% do 12% p.a. . Výše výnosu je ovlivněna investičním programem, výší investice a délkou jejího uložení.
Naši odborníci vyhodnotili jako nejefektivnější investici finanční částku 50.000 Kč až 2 miliony korun, v časovém horizontu 12 až 120 měsíců. Jakou částku ale budete chtít investovat je jen na vás.

Vyplacení peněz

Můžete se spolehnout, že získáte jak vložené finance, tak jejich zhodnocení, a to na konci investičního programu. Jestliže budete potřebovat vyplatit i v jeho průběhu, ani to u nás není potíž. V průběhu vám vyplatíme zhodnocení za dobu investování.

Chcete-li výnos individuálně vyplácet, i toto nebude žádný problém, stačí se s námi domluvit.

Hrozí vám exekuce nebo je již vaše nemovitost exekucí zatížena?

Společnost NEXTA Consulitng má široké portfolio služeb. Svým klientům také velmi často pomáháme s řešením jejich finanční nebo životní situace. Jestliže vám hrozí exekuce, nebo Vás již exekutor navštívil, nenechávejte řešení na poslední chvíli a nezůstávejte na ně sami.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA CONSULTING ?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.