Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investice do nemovitostí vs. Investování do akcií
Čtvrtek, 11 Září 2014 20:38

Chystáte se investovat své našetřené peníze, ale nejste v investicích moc zběhlí? Rozhodujete se mezi investicí do akcií a investicí do nemovitostí?

Investice do akcií

Investování do akcií sice přináší na jedné straně vyšší riziko, ale na straně druhé i potencionální vyšší výnos. Rozhodneme-li se investovat do akcií, je nutné se připravit i na ztrátové investice, které se dříve či později mohou dostavit.

Poznávání akciového trhu

Akciový trh je dobré znát a vědět jaké aspekty ho ovlivňují. Ideální k poznávání akciového trhu a jeho zákonitostí je postupné nakupování akcií (například po stokorunách měsíčně).
Takovýto postup Vás bude motivovat ke sledování vývoje a při výkyvech budete moci zjišťovat, co za výkyvy stojí. Tento postup Vás naučí pracovat s informacemi, které jsou k úspěšnému investování velice potřebné. Investování do akcií má své zákonitosti.

Kdo chce investora do akcií, musí se neustále zajímat nejen o akciový trh, ale i o sledování kurzů a dobrou prognózu.
Je toto pro Vás nezajímavé, nebo nemáte čas sledovat akciový trh se všemi jeho náležitostmi? Nechcete riskovat, ale přesto chcete nechat své investice vydělávat?Potom je zde řešení. Začněte investovat bez rizika, začněte investovat do nemovitostí.

Investice do nemovitostí

Investice do nemovitostí je to pravou volbou, pokud chcete mít jistotu, že své peníze určitě znovu uvidíte spolu s dobrým výnosem.

Investujte do nemovitostí bez rizika se společností NEXTA Consulting a získejte:

  • zajištění Vašich investic formou zástavního práva, formou zajišťovacího převodu nebo notářským zápisem
  • výnos z investic je od 7% do 12% p.a. dle výše vložených investic a dle doby investování, dle vypracovaného investičního programu. (při individuálním nastavení výplaty výnosů a úroků lze vyplácet investory měsíčně, úroková sazba je vždy sjednávána při osobním jednání)
  • možnost předčasného výběru Vašich investic
  • nepřetržitý přehled o pohybu Vašich investic
  • možnost mimořádné půjčky až do výše 100% částky Vašich vložených investic

Všechny investiční činnosti jsou projednávány s právníkem, aby odpovídaly zákonům ČR, nebo je možnost i právního zástupce klienta před podpisem jakýchkoliv smluv. Tímto naše společnost NEXTA Consulting zaručuje svoji solidnost a důvěryhodnost.

Vaše přání a potřeby je možné samozřejmě kdykoliv konzultovat, stačí nás kontaktovat.