Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investice do nemovitosti se vyplatí nejvíce
Středa, 20 Listopad 2013 21:32

Při čtení novinek z oblasti bankovnictví se Vám chce plakat. Spoříte si pomocí spoření nebo máte stavební spoření a neustále Vám klesají úrokové sazby? Ano, banky si můžou úrokovou sazbu měnit dle svých potřeb, ale s takovýmhle poklesem vážně nic moc nenaspoříte. Přemýšleli jste někdy o investici do nemovitostí? Investice do nemovitostí se nejvíce vyplatí!

Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitostí docela vyhledávanou investicí. Pak bohužel přišla krize a ti, co potřebovali peníze zpět, utrpěli citelnou finanční ztrátu. Investor, který ale nepotřebuje vložené finanční prostředky zpět, se může téměř spolehnout, že se cena nemovitosti vrátí na kupní cenu.

Co zvážit před investováním?

Než se rozhodnete investovat své peníze do nemovitostí, máme pro Vás pár užitečných rad.

  1. Lokalita nemovitosti - lokalita je jedním z hlavních kritérií pro výběr nemovitosti, nezapomeňte na to
  2. Výnos z nemovitosti - ať už se chystáte nemovitost prodat nebo pronajmout, vždy si spočítejte čistý výnos, abyste nakonec neprodělali
  3. Rezidenční nebo komerční nemovitost - dobře zvažte, do jaké nemovitosti investovat (výnos, likvidita, náročnost na správu atd.)
  4. Nakupte levně, prodejte draze - v prodeji se dá snadno spočítat suma, abyste vydělali, pokud ale budete nemovitost pronajímat, dobře si to spočítejte a dodržte výši nájemného i v případě, že se budou nájemci měnit
  5. Spokojený nájemník rovná se platící nájemník - základem je dobře sepsaná nájemní smlouva

Nenechte ovládnout city

Ještě jedna dobrá rada na závěr. Při výběru nemovitosti nikdy nedávejte na své city. Pamatujte na to, že to děláte pro obchod, tudíž se nepouštějte do koupě nemovitosti jen z toho důvodu, že se Vám vámi vybraná nemovitost zkrátka jen líbí.

S investicí do nemovitostí pomůžeme

Chtěli byste investovat do nemovitosti, bojíte se do toho pouštět sami? Jsme tu pro Vás. Naše společnost NEXTA CONSULTING působí na trhu již několik let, a proto má výbornou praxi se zajištěnými investicemi. Sami si můžete vybrat investiční program, do kterého budete investovat a samozřejmě Vám s tím poradíme i my.

Chcete opravdu výhodně investovat své peníze? Investujte s námi do nemovitostí! Kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle 608 815 828 nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.