Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investice do nemovitostí s NEXTA Consulting zaručí výnos
Pondělí, 21 Září 2015 10:04

Investice do nemovitostí se v posledních několika letech stávají velkým hitem. Je investice do nemovitosti vhodná právě pro vás? Záleží na tom, zda patříte do skupiny „odvážných“ investorů, kteří se nebojí riskovat nebo raději volíte zajištěné investice. Investování do nemovitostí je vhodné pro všechny typy investorů.

Jestliže je pro vás důležitý stabilní výnos, chcete mít své investice zajištěné a nechcete úplně riskovat, doporučujeme investovat právě do nemovitostí. Důležitým faktorem je také rozhodnutí s kým do nemovitosti budete investovat. Společnost NEXTA Consulting, s.r.o. dokáže zajistit domluvený výnos po celou dobu trvání investice a svým klientům přináší řadu dalších výhod.

Investice do nemovitosti a její výnos?

Každý obchodní případ vždy pečlivě konzultujeme a důkladně zvažujeme vklady našich klientů.

Výnos zaručujeme svým klientům dle výše a doby vložených investic od 7 % do 12% p.a. a podle investičního programu. Aby se investice opravdu vyplatila, doporučujeme investovat minimálně 50.000 Kč po dobu 12 až 120 měsíců. Maximální výše investice je možné domluvit individuálně.

Vyplatíme vám nejen vaše vložené investice, ale také zhodnoceni, které je počítáno za dobu celé investice. O zhodnocení vás také můžeme průběžně informovat. Dalším benefitem při investování s námi je, že si můžete individuálně sjednat výplaty výnosu z vašich investovaných peněz, záleží pouze na vás.

Navíc každý klient společnosti NEXTA Consulting, s.r.o. může jako bonus získat mimořádnou půjčku bez prodlení až do 100% vaší investice.

Investice do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Nemovitosti, do kterých společně s klienty investujeme, jsou výhradně z tuzemského trhu. Majitelé nemovitosti se ve většině případů dostali do finančních potíží.
Základem je, že tržní cena nemovitosti dvojnásobně přesahuje pohledávku jejího majitele. Důležitým faktorem při rozhodování je pro nás také fakt, že dlužníci budou své finanční závazky schopni hradit.

Zástavní právo, zajišťovací převod vlastnického práva nebo notářský zápis k uznání dluhu a svolením k přímé vykonatelnosti jsou automatickou součástí každé investice. Díky tomu mají naši klienti jistotu, že je jejich investice zcela krytá.

Chcete se dozvědět o investování více?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.