Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investice do komodit - ano či ne?
Pondělí, 30 Březen 2015 21:28

Investovat peníze je v dnešní době naprosto běžné. Velkou výhodu v investicích mají investoři, kteří na investičním trhu působí již několik let.
Pokud s investicemi právě začínáte, je dobré poradit se s odborníky, do čeho je vhodné investovat a do čeho se naopak investice nevyplatí.

Investice do komodit je jednou z možností, jakou investiční trh nabízí. Zajímá Vás, jestli do komodit investovat - ano či ne?

Co jsou komodity?

Komodity jsou jednoduše řečeno suroviny. Je to zboží, se kterým se obchoduje na trhu bez rozdílů v kvalitě. Pro vaši představu jde například o zlato, ropu, pšenici, ječmen, maso, kovy atd.

Jak se komodity dělí?

Komodity se dělí na:

  • Energie - ropa, zemní plyn, uran...
  • Průmyslové kovy - měď, zinek, cín, nikl, olovo, hliník...
  • Drahé (vzácné) kovy - stříbro, zlato, platina, paládium...
  • Zemědělské komodity - obilniny - kukuřice, pšenice, rýže, sója, oves, káva, kakao, bavna, vlna

Pokud nejste v investicích do komodit zběhlí, pak raději vyhledejte odborníky na tento druh investice.

Jak nakoupit komodity?

Pokud máte představu, že díky investici do komodit budete obíhat obchodní řetězce a nakupovat například pšenici, kávu, kakao, tak se mýlíte. Komodity nakoupíte prostřednictvím finančních institucí nebo společností, které obchodují na burzách. Pokud se chcete vydat vlastní cestou, pak se můžete na burzu vrhnout sami. To ale vyžaduje předešlé znalosti, jak to na burzách funguje. Tedy alespoň v případě, že chcete opravdu zhodnotit své peníze.

Chcete-li poradit vhodný způsob investice a netrváte jen na investici do komodit, pak se neváhejte obrátit na naši finanční společnost NEXTA Consulting, s.r.o..

Investice do nemovitostí

Přestože je v dnešní době spousta možností, kam a jak lze investovat, investice do nemovitostí se řadí mezi nejvýhodnější způsob investice!
Na našich stránkách se podívejte na to, jak se pohybují úrokové sazby u jednotlivých tipů investic.

V případě, že chcete probrat možnosti investice, obraťte se na nás.