Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investice do investičních fondů
Úterý, 13 Srpen 2013 20:11

Chcete investovat své finanční prostředky, jen nevíte kam, do čeho? Kamarád Vám poradil, na internetu jste se dočetli nějaké informace a stále v tom tápete? Láká Vás investice do investičních fondů? Víte, jaké má investice do investičních fondů výhody a rizika? My se Vám to pokusíme přiblížit následujícím článkem.

Fondy smíšené

Rozhodli jste se investovat do smíšených fondů? Pak budete investovat částečně do akcií dluhopisů, z kterých se skládá portfolio. Smíšené fondy jsou vhodné pro investice v délce 2-5 let.

Výnos - pokud investujete větší podíl do akcií, pak více riskujete, zároveň ale máte možnost většího zisku.

Fondy peněžního trhu

Tyto fondy jsou vhodné pro investování, kde je malé riziko kolísavosti cen. Avšak nemůžete čekat, že Vám toto investování vynese velký výnos. V podstatě by se dalo říct, že tímto investováním zachováte kupní sílu svých finančních prostředků. Fondy peněžního trhu jsou pro investory, kteří chtějí investovat v řádu několika měsíců (6-18m) do krátkodobých cenných papírů.

Fondy dluhopisové

Dluhopisové fondy jsou svou rizikovostí zařazeny hned za fondy peněžního trhu. Potencionální výnos dluhopisových fondů je vyšší, musíte však počítat s vyšším rizikem. Toto investování je vhodné pro ty, kteří chtějí investovat v řádech několika let (1-3 i více). A dejte si pozor, není dluhopis jako dluhopis. Nejmenší riziko mají dluhopisy státní. Zkrátka, prostudujte si i do jakých dluhopisů investujete.

Fondy akciové

U akciových fondů můžete počítat s vysokým potencionálním výnosem, avšak tento výnos je spojován s vysokou mírou rizika. Můžete investovat po celém světě nebo se zaměřit pouze na určitou oblast či region. Nejvýhodnější je to pro investici dlouhodobou v řádu několika let (3 a více).

Investujte s NEXTA CONSULTING do nemovitostí

Chtete mít své finance zajištěné? Pak investujte s námi do zajištěných investic! S Nexta finance investujte do nemovitostí a mějte své investice zajištěné zástavním právem!

Obrovskou výhodou oproti bankám a investičním fondům je to, že Vám můžeme vyplácet zhodnocení individuálně, třeba měsíčně.

S námi vždy víte, jak jste na tom se zhodnocením Vašich peněz. Chcete vědět, jak se zhodnotily Vámi vložené finanční prostředky? Stačí nás kontaktovat. Investováním s Nexta finance můžete zhodnotit Vaše peníze o 7-12% p.a. Déle s investováním již neotálejte a zvolte investování do nemovitostí!