Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investice do budoucí kariéry
Středa, 10 Září 2014 21:41

Říká se, že investice do vzdělání a budoucností svých dětí je tou nejlepší investicí, kterou je možné udělat. V dnešní době není nic zvláštního, kdy pošlou rodiče své děti "na zkušenou" do světa. Nejen, že získají nové zkušenosti, kamarády a osamostatní se, ale především si osvojí nový cizí jazyk, který je pro budoucnost tolik potřeba.

Pobyt ve světě

Zastoupení organizace YFU vyšle do světa každý rok zhruba dvacet až třicet mladých lidí ve věku 15-18 let z České republiky, kteří bydlí u hostitelských rodin nepobírající žádnou úplatu za pobyt. Tito studenti pak navštěvují školy, které mají v blízkosti bydliště . V rámci České republiky přetrvává zájem o Spojené státy, Německo, Švýcarsko, Norsko, Argentýnu či Thajsko.

Některé země požadují před samotným pobytem potvrzení, že ovládají daný jazyk cizí země, u některých to není potřeba.
Ovšem i studenti, kteří jsou si svými znalostmi jistí po příjezdu zažijí šok, protože obyvatelé dané země používají slang, mluví rychle atd.

Studium v zahraničí není levnou záležitostí

Celkový pobyt v zahraničí není zrovna levnou záležitostí! Cena pobytu se pohybuje okolo 150-180tisíc za rok, proto je důležité mít peníze naspořené či zhodnocené. Jednou z možností, jak peníze dobře zhodnotit je investice do nemovitostí.
Díky investici do nemovitostí s NEXTA Consulting můžete vydělat 7-12% p.a. a mít svou investici výborně zajištěnou.

Na otázku, co studentům výměnný pobyt dal, jednoznačně dotázáni odpovídali, že nejen naučení se cizího jazyka, ale také možnost dívat se na svět i jinýma očima. Bezesporu to byla zkušenost k nezaplacení. Představte si ten pocit, že Vám nikdo v zemi nerozumí a Vy víte, že se v danou chvíli můžete spolehnout jen sám na sebe.

Dobře zhodnocené peníze

Chcete i Vy dopřát svému dítěti tyto jedinečné zkušenosti, ale chybí Vám na to finanční prostředky? Zhodnoťte své peníze pomocí investice do nemovitostí.
Investice do nemovitostí s naší společností NEXTA Consulting nabízí jednu z nejvyšších možných úrokových sazeb v oblasti investice. Sami si zvolíte délku a výši investice (investiční program).

Chcete se dozvědět o investici do nemovitosti více? Pak nás kontaktujte co nejdříve. Mějte pro své potomky naspořené peníze pro jejich budoucnost!