Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Homecredit a Essox špatně spočítali půjčky
Úterý, 29 Duben 2014 13:26

Úvěrové společnosti Homecredit a Essox chybovaly při výpočtu splátek. Klienti, kteří si u těchto společností půjčovali peníze, mohou dostat odškodné celkem až 6 miliard Kč.
Firmě Essox již byla uložena pokuta od České obchodní inspekce ve výši 2 miliony Kč. Mimo firmy Essox chybovaly i další úvěrové společnosti, kterým též hrozí sankce od ČOI.

Příčinou pokuty je špatný výpočet RPSN

Firma Essox uváděla o polovinu nižší RPSN (roční procentní sazba nákladů – má umožnit rozeznat výhodnost či nevýhodnost poskytovaného úvěru)

A navíc budou muset úvěrové společnosti přeúročit půjčky tzv. diskontní sazbou České národní banky, která je v posledních letech 0,05 až 0,25 procent. Úvěrové firmy si účtují úrokové sazby mezi 10 až 20%, což je úrok nesrovnatelně vyšší. Klienti si proto musí úvěrovou firmu požádat o vrácení nadměrných poplatků sami. Pokud společnost lidem nevyhoví, musí se obrátit na příslušný soud nebo arbitra.

Až Vám firma Essox vrátí přeplacené poplatky na úvěru, nebo Vám skončí třeba stavební spoření, nechte své peníze dále vydělávat a zhodnocovat.

Ptáte se, jak lze investovat bez rizika?

Investujte s finanční společností Nexta finance. Její investiční program do nemovitostí na tuzemském trhu je velice zajímavý.
Nexta finance investuje pouze do nemovitostí v ČR, jejichž vlastníci se dostali do finanční tísně. Tržní cena odkupovaných nemovitostí vždy minimálně dvojnásobně překračuje zajišťovanou pohledávku a Vaše investice jsou zajištěny formou zástavního práva.

Zajímá Vás výnos z investice?

Pokud Vás zajímá, jaký výnos nabízí investice do nemovitostí s NEXTA CONSULTING, pak pokračujte ve čtení dále, budete mile překvapeni.
Výnos z Vašich investic je dle výše vkladu od 7% do 12%, který je možno individuálně vyplácet dle Vaší potřeby a je možné vložené investice kdykoliv vybrat. A pokud budete potřebovat půjčit peníze z jakéhokoliv důvodu, pak Vám jako bonus společnost Nexta finance nabízí možnost mimořádné půjčky až do výše 100% investovaného vkladu.

Díky finančnímu poradenství na vysoké úrovni a bohatým zkušenostem s nemovitostmi dokáže NEXTA CONSULTING zajistit dlouhodobý výnos po celou dobu trvání investice. Pro investici nás stačí pouze kontaktovat na telefonním čísle 608 815 828.