Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Hledáte vhodný investiční program?
Neděle, 24 Duben 2016 20:01

Hledáte vhodný investiční program? Jestliže odpověď na naši otázku zní: „ANO!“, pak pro vás máme skvělý tip. Investujte se společností NEXTA Consulting, s.r.o. do nemovitostí. Investujeme zásadně do nemovitostí na českém realitním trhu, díky čemuž máme jistotu, že výnos bude opravdu zajištěn dle předchozí domluvy.

Jaké nemovitosti jsou vhodné k investování

Společně s našimi klienty investujeme do nemovitostí, které jsou zatíženy například exekucí, finančními dluhy nebo majitel vyhlásil osobní bankrot a prodej nemovitosti je jedním z možných východisek, jak vyřešit tíživou životní situaci.

Všechny byty a jejich majitele důkladně prověřujeme, abychom měli maximální jistotu, že nepodnikáme riskantní obchod. Také díky tomuto faktu jsme schopni garantovat výnos po celou dobu investičního programu.

Jaký můžete očekávat výnos z investice do nemovitosti?

Výnos máte přesně daný od začátku investičního programu. Jeho výše se odvíjí od doby trvání investice a na konkrétním investičním programu. Výnos se pohybuje mezi od 7% do 12% p.a. . Minimální investovanou částkou by mělo být alespoň 50.000 Kč, aby měla vaše investice efektivní nárůst. Maximální částka vhodná k investování není nijak omezena, avšak u investice vyšší než 2 mil. korun individuálně nastavujeme konkrétní podmínky investičního programu.

Budete potřebovat finance v průběhu investičního programu?

Pokud víte, že v průběhu investičního programu budete potřebovat finanční hotovost, je možné domluvit individuální výplaty vašeho výnosu. Tato částka je vypočítána dle aktuální délky investice a investované částky. V případě, že nebudete peníze vybírat průběžně, bude vám vyplacen výnos a investované finance na konci investičního období.

Obáváte se exekuce?

Jestliže jste se dostali do finančních potíží a obáváte se exekuce nebo vás dokonce exekutor již navštívil, pak není dobré zůstávat na řešení této situace sami. Společnost NEXTA Consulting svým klientům poskytuje veškeré finanční služby a pomoc při řešení exekucí.

Naší prioritou je, aby řešení bylo zcela diskrétní a co možná nejpřijatelnější pro konkrétního klienta. V případě potřeby poskytujeme svým klientům finanční půjčky, které pokryjí jejich dluhy.

Zaujalo Vás investování do nemovitostí s NEXTA Consulting nebo potřebujete pomoci s hrozící nebo nastalou exekucí?

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a poradíme Vám. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo pomocí kontaktního formuláře.