Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Hledáte investiční příležitosti? Investujte do nemovitostí!
Neděle, 01 Únor 2015 13:28

Chcete se zabezpečit na důchod nebo jen naspořit nějaké peníze svým dětem do budoucna? Chcete vhodně investovat s maximálním výnosem? Jednou z možností je investice do nemovitostí!

Pokud hledáte vhodné investiční příležitosti a společnost, která Vám s investicí pomůže, pak se obraťte na společnost NEXTA Consulting s.r.o..
Naše společnost je na trhu již několik let a s investicemi má nemalé zkušenosti. Garantujeme zhodnocení Vašich peněz, s námi Vám nehrozí žádné krachy na burzách, propad úrokových sazeb či nezajištěné investice!

Investice do nemovitostí

Díky investicím do nemovitostí s NEXTA Consulting s.r.o. budou Vaše vložené finanční prostředky zajištěné po celou dobu investice, a to zástavním právem či zajišťovacím převodem vlastnického práva.

Investiční program

V naší nabídce najdete investiční programy, které se liší dle výše vkladu. Záleží tedy jen na Vás, kolik peněz chcete investovat a jaký výnos očekáváte!
V porovnání se spořícími účty, stavebním spořením či životním pojištěním je investice do nemovitostí s úrokovou sazbou nejvhodnější investicí!

Co vše můžete získat díky investici s NEXTA Consulting s.r.o.?

Pokud investujete do nemovitostí s naší společností NEXTA Consulting s.r.o., můžete získat:

  • zajištěný vklad po celou dobu investice s nejvyšším výnosem
  • možnost předčasného výběru
  • nepřetržitý přehled o svých financích
  • možnost mimořádné půjčky
  • individuální nastavení výplaty Vašich financí

Zaujala Vás naše nabídka investic?

Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 608 815 828, případně prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. S výběrem vhodného investičního programu Vám rádi pomůžeme!