Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Hledáte investiční příležitosti? Investujte do nemovitostí s námi!
Středa, 29 Červenec 2015 12:31

Máte volné finanční prostředky, které chcete zhodnotit, ale nejste si jisti výběrem vhodné investice? Naše společnost NEXTA Consulting s.r.o. pomáhá díky svým letitým zkušenostem svým klientům plnit jejich přání a cíle pomocí zajištěných investic do nemovitostí.

Investování se v posledních letech stává velmi oblíbeným způsobem zhodnocování peněz. V případě rizikovější investice je možné získat daleko větší obnos peněz, než při té méně rizikové investici. Druhou stranou mince je ale fakt, že můžete přijít o zhodnocení i původního vkladu, jestliže investujete třeba do komodit nebo akcií. Z tohoto důvodu jsou vhodnou formou investice zajištěné investice do nemovitosti.

Jaký je výnos u investice do nemovitosti?

Úroveň výtěžku je v rozmezí od 7% do 12% p.a., záleží na zvoleném investičním programu. Nejnižší částkou vhodnou pro investice do nemovitostí je 50.000,- Kč.

V průběhu investice vás na vyžádání budeme informovat o aktuální výši zhodnocení. Zároveň vám můžeme domluvit také individuální nastavení výplaty výnosů z investic dle Vašich potřeb a přání.

Nemovitosti výhradně z Čech

Společně se svými klienty investujeme do nemovitostí v České republice a dokážeme tak zaručit domluvený zisk po celou dobu trvání investice.
Většina nemovitostí je zatížena dluhy, exekucí nebo jejich majitele postihl osobní bankrot.

Nikdy neuzavíráme obchody, které jsou riskantní, tedy majitel nemovitosti je dlužník, který nebude schopen v budoucnu dostát svým závazků.

Kdy získáte své peníze?

Vyplatit Vaše investované finance i jejich zhodnocení Vám můžeme vyplatit kdykoli v průběhu investice. Zhodnocení peněz však bude za dobu, kdy probíhala investice.

Hrozí Vám exekuce nebo je Vaše nemovitost exekucí zatížena?

Dostali jste se do finančních potíží a hrozí Vám exekuce, nebo již u Vás exekutor byl? Nezoufejte, nic není ztraceno, naše společnost je schopna Vám pomoci. Vždy je pro nás prioritou, aby zadlužená nemovitost zůstala v rukou majitele. Jako další službu Vám můžeme zprostředkovat půjčku, díky které budete moci uhradit Vaše pohledávky.

Chcete investovat do nemovitostí s NEXTA Consulting nebo potřebujete pomoci s hrozící nebo nastalou exekucí?

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a poradíme Vám. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo pomocí kontaktního formuláře.