Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Garantovaný vklad vs. spořicí účet
Neděle, 29 Září 2013 20:43

Plánujete, že v blízké budoucnosti investujete našetřené peníze, ale zatím stále zvažujete do čeho? Uvažujete o garantovaném vkladu či spořicím účtu? Ale četli jste, že se to nemusí vyplatit? Nebo stále hledáte různé možnosti investice?

Garantovaný vklad

V různých článcích se můžete dočíst, že díky garantovanému vkladu získáte jistou návratnost investice a zajímavé zhodnocení? V zápětí jste ale slyšeli od známého, že investice do garantovaného vkladu skončila nulovým úročením? Co si z toho tedy vybrat?

Můžete se setkat s různými názvy, například zajištěný vklad nebo prémiové fondy a poznáte je tak, že garantovaný vklad nemá danou pevnou úrokovou sazbu. Pokud chcete získat zhodnocení, je zapotřebí splnit určité podmínky. Dále musíte počítat s tím, že některé tyto vklady mají vstupní poplatek a to až několik procent ze vstupní částky. Našli jste nějaký vklad, který nemá vstupní poplatek? Pak bude mít zajisté poplatek výstupní. A ještě počítejte s inflací.

Spořicí účet

Od garantovaného vkladu se spořicí účet liší v tom, že má pevně danou úrokovou sazbu (kolem 2% p.a.) již od založení. Zhodnocení sice není nijak závratné, ale je lepší, než nechávat peníze na běžném účtu. I u spořicích účtů se můžete setkat s různými názvy. Výhodou spořicího účtu je také to, že nemá žádný vstupní poplatek a zpravidla si banky za vedení účtu nic neúčtují, avšak i tady musíte počítat s inflací. Nemusíte se bát žádného dalšího rizika, že byste díky tomuto finančnímu produktu své vložené finanční prostředky tratili.

Další možnosti investice

A chcete znát další možnost investování našetřených peněz? Investujte s námi bez rizika a mějte své finance opravdu dobře zajištěné nemovitostí.

S NEXTA CONSULTING můžete zhodnotit investice o 7-12% p.a. a úrokovou míru máte zajištěnou po celou dobu investování. Pokud byste potřebovali nenadále vložené peníze, máte možnost si je kdykoliv vybrat bez jakékoliv sankce.

Rozhodli jste se pro investování s námi? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře, který naleznete na našich stránkách a my Vám zavoláme zpět!