Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Finanční poradce Vám může zachránit úspory
Úterý, 23 Červen 2015 17:54

Finanční poradce, nezávislý finanční poradce, finanční makléř, konzultant v oblasti financí, finanční zprostředkovatel a mnoho dalších pojmenování, to vše jsou pozice, znamenající ve své podstatě totéž.
Na co všechno byste si při výběru svého finančního poradce měli dávat pozor? Záleží na vás, zda si vyberete v každé instituci konkrétního zástupce dané společnosti, nebo zvolíte nezávislého finančního poradce, který vytvoří ucelené portfolio vašich nákladů, výdajů, úspor, příjmu a všeho kolem vašich financí.

Rozhodně se finančním poradcům nevyhýbejte, dokáží vám ušetřit peníze i čas. Dobré je zjistit si o vámi zvoleném finančním poradci reference, měli byste vědět, s kým máte tu čest jednat i jakou společnost konkrétní finanční zástupce reprezentuje.

Jak by měla vypadat spolupráce s finančním poradcem?

 • Úvodní schůzka
 • Obvykle dochází k prvnímu kontaktu telefonicky, a to nejčastěji proaktivně ze strany finančního poradce. Po domluvení termínu a místa schůzky dochází k jejímu uskutečnění. V této fázi zjistíte, zda si s finančním poradcem sednete „lidsky“. První schůzka je o vás. Vy mluvíte a finanční poradce sbírá data, díky kterým bude moci postavit finanční analýzu.
  Dobrý poradce po vás nebude vyžadovat konkrétní finanční smlouvy hned na první schůzce, ale až na té následující, kde společně proberete vaše přání, touhy, sny a především aktuální potřeby. Je velmi důležité, aby mezi klientem a poradcem vzniklo vyrovnané partnerství, které vede k dlouhodobé spolupráci.

 • Zpracování finanční analýzy a její představení
 • Finanční analýza je práce finančního poradce, vy na ni nijak neparticipujete. Poradce si od vás vezme konkrétní data a vše zoptimalizuje. Jestliže budete poskytovat poradci originály smluv, měl by vám poradce poskytnout soupis všech převzatých dokumentů s názvem a společností, od které je máte.

  Tento postup je správný, protože svědčí o tom, že se finanční poradce zabývá hlouběji produkty, které využíváte.

  Následuje další schůzka, kde vám je představena samotná analýza vašich financí. Dochází k ujištění, zda jsou všechna posledně sepsaná data stále platná a poté vám finanční poradce odprezentuje konkrétní data. Nespěchejte na podepisování a změny, finanční analýzu si vezměte a v klidu si vše promyslete.

 • Podepsání či nepodepsání a následný servis
 • Jakmile si vše řádně rozmyslíte, dojde ke schůzce, kde podepíšete vámi zvolené finanční produkty. Správný poradce vám nabídne svou pomoc v případě vašich dotazů.

Hledáte finančního poradce?

S důvěrou se můžete obrátit na náš tým profesionálů, kteří se na finančním poli pohybují dlouhá léta. Zabýváme se řešením exekucí a oddlužení, sjednáváme pro naše klienty hypotéky, bankovní i nebankovní půjčky, investiční poradenství, pojištění a ostatní finanční služby.

Kontaktujte nás pomocí webového formuláře nebo telefonicky na čísle 608 815 828.