Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Efektivní investice
Pondělí, 16 Květen 2016 07:47

Investice, investice, investice. V posledních několika letech je velmi oblíbenou variantou zhodnocení peněz. Na českém trhu existuje mnoho společností, které se svými klienty investují finanční prostředky. Takovou společností je také společnost NEXTA Consulting, s.r.o.. Ta se svými klienty investuje do nemovitostí po celé České republice a garantuje smluvený výnos po celé období investice.

Nemovitosti vhodné k investici

Investujeme do nemovitostí, které jsou zatížené dluhem nebo se jejich majitel dostal do tíživé finanční situace a musel vyhlásit osobní bankrot.

V žádném případě neinvestujeme, jestliže se obchod jeví jako riskantní. Majitele nemovitostí vždy důkladně prověřujeme, abychom měli jistotu, že dostojí svým povinnostem.

Výnos z investice do nemovitosti

Výnos z investice se společností NEXTA Consulting je v rozmezí od 7% do 12% p.a.. Výše vašeho výnosu je odvozena od délky investičního programu a výše investované částky. Naši experti došli k závěru, že nejnižší částka vhodná pro investice je 50.000,- Kč.

O aktuální výši Vašeho zhodnocení Vás můžeme průběžně informovat, je také možné sjednat individuální vyplácení Vašeho výnosu. Vše záleží na předchozí domluvě s klienty.

Kdy získáte své peníze?

K vyplacení finanční částky dochází po skončení Vašeho investičního programu, kdy dojde k vyplacení jak investované částky, tak výnosu z této částky. Druhou variantou je vyplácení v průběhu celého investičního období a to dle individuální domluvy. V tomto případě vyplácíme zhodnocení spočítané za období, kdy probíhala investice.

Obáváte se exekuce na Vaši nemovitost nebo je již Vaše nemovitost exekucí zatížena?

Nejen investice do nemovitostí poskytuje společnost NEXTA Consulting, ale také řešení budoucích nebo již probíhajících exekucí. Vždy je vhodné nezůstávat na řešení bez odborné pomoci.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.