Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Do zlata investují nejvíce lidé nad 40 let
Pondělí, 26 Květen 2014 13:24

Cena zlata opět roste. Je nyní na hranici 1300 dolarů za unci. Investoři stále více kupují zlato. Aby byly investice ziskové není umění zlato koupit, ale výhodně jej prodat.

Touto činností, jako je investice do zlata, se podle uskutečněného statistického průzkumu v ČR zabývá nejvíce lidí ve věku 41 až 50 let a převažují muži. Nejvíce do zlata investují Pražané, dále lidé z jižní Moravy. Nejméně se o zlato zajímají lidé z Karlovarského a Pardubického kraje.
Investování do zlata je sice výhodnou investicí, ale každý investor se musí neustále zajímat o pohyb cen zlata na burze, což vyžaduje nejen znalosti, ale i čas.

Zajištěné investice

Pokud se chcete i Vy stát investorem a nechat své peníze vydělávat, staňte se investorem do zajištěných investic, a tím je investování do nemovitostí.

Investováním do nemovitostí se již od roku 2009 zabývá společnost NEXTA CONSULTING. Investujeme zde pouze do nemovitostí na tuzemském trhu a dokážeme zajistit dohodnutý výnos po celou dobu trvání investice.

Investice do nemovitostí

Při investování do nemovitostí s NEXTA CONSULTING získáte:

  • výnos , jehož výše je závislá na výši Vaší vložené investice a na délce Vaší investice
  • Dle investičního programu se výnos pohybuje od 7% do 12% (toto je nejvyšší zhodnocení investic na finančním trhu ČR )
  • možnost předčasného výběru investovaných peněz, oproti např. penzijním fondům či termínovaným vkladům, zde je možné vložené investice vybrat včetně zhodnocení dle Vaší potřeby
  • přehled o pohybu investovaných financí
  • individuální nastavení výplaty Vašich prostředků – lze vyplácet výnosy i měsíčně nebo dle Vašich potřeb
  • možnost mimořádné půjčky až do výše 100% Vašeho vkladu

Investování do nemovitostí s NEXTA CONSULTING je velice výhodné tím, že je zaručena úroková sazba po celou dobu investice s nejvyšším poměrem výnosu a zajištění na trhu.
Neváhejte a investujte s NEXTA CONSULTING.