Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Do čeho výhodně investovat?
Úterý, 10 Březen 2015 14:28

Chcete investovat a nechat své finance vydělávat? Potom je nutné zvážit do čeho investovat, aby výnos z investičních prostředků byl zajímavý. Přitom je velice důležité zvážit míru rizika.

Chcete investovat výhodně, bez rizika a navíc se zajímavým výnosem? Investujte s naší společností Nexta Consulting s.r.o. do nemovitostí.

Co získáte díky investici s Nexta Consulting s.r.o.?

S naší společností Nexta Consulting s.r.o. můžete získat:

  • nejvyšší výnos na trhu s maximálním zajištěním vkladu – investujeme pouze do nemovitostí na českém území, tržní cena nemovitostí je vždy dvojnásobná než zajišťovaná pohledávka
  • zajištění vložených investic formou zástavního práva, notářským zápisem o uznání dluhu nebo zajišťovacím převodem
  • přehled o pohybu Vašich investic
  • individuální vyplácení výnosů – lze dohodnout i měsíční výplatu výnosů z vložených investic, potom se ovšem úrok z výnosů o něco málo sníží
  • možnost předčasného výběru investic – vložené prostředky lze vybrat kdykoliv
  • možnost mimořádné půjčky – až do výše 100% vložených investic poskytne společnost půjčku v případě potřeby investora

Nexta Consulting s.r.o. dokáže zajistit svým investorům dohodnutý výnos z vložených investic po celou dobu trvání investice. Nemusíte si tedy hlídat úrokové sazby každý měsíc jako například u spořících účtů.

Investiční programy

Nexta Consulting s.r.o. má pro své investory vypracovaný investiční program, který se liší délkou investice a vloženou částkou.
Nabízíme dobu trvání investice od 12 do 120 měsíců a výše vkladu může být od 50 000 korun do neomezené hranice.

Výše výnosů je závislá na době trvání investice a na výši vložené investice. Výše výnosů se pohybuje v rozmezí od 7% p.a. do 12% p.a.

Společnost Nexta Consulting s.r.o. nabízí svým investorům právní servis, ovšem je samozřejmě možnost přizvat si na konzultaci i vlastního právního zástupce.
Zajímá Vás investice do nemovitostí? Prostudujte si naše webové stránky nebo nás kontaktujte. Rádi s Vámi možnosti investice do nemovitostí probereme.