Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Dluhopisy už nejsou bezpečnou investicí
Středa, 29 Říjen 2014 17:13

Státní dluhopisy mají prozatím úspěšný rok, protože úrokové výnosy klesaly, čímž tržní cena dluhopisů rostla. Investor, který v lednu pořídil státní dluhopisy, vydělal 5% až 10%, což je s výjimkou Ruska obvyklé na celém světě.

Výnos českých dluhopisů

Výnosy českých dluhopisů mají proti americkým poloviční výnos. Uvedeme si příklad : cena českého dluhopisu v hodnotě 10.000,-Kč na 10 let stoupla od ledna ze 129% na 140% nominální hodnoty. Vyplácí roční kupón 5,7% nominální hodnoty čili 570,-Kč – což je cca 4% hrubého úrokového výnosu.
U dluhopisů se počítá tzv. Výnos do splatnosti, který je nyní jen 1,2% ročně. Proti americkým dluhopisům je to poloviční výnos.

Investice do dluhopisů se stává z bezpečné vlastně nebezpečnou investicí.

Tržní cena státních dluhopisů je už příliš vysoko nad nominální cenou a téměř nemá kam růst, což je problém. Tím, že se dluhopisy obchodují tak výrazně nad nominální hodnotou, tak se z nich stávají „nebezpečné investice“. Ekonomové hovoří o „dluhopisové bublině“.

Kam a jak tedy bezpečně investovat?

Investujte do nemovitostí – výhodně a bez rizika!
Společnost NEXTA Consulting investuje do nemovitostí pouze na tuzemském trhu a dokáže zajistit svým investorům dohodnutý výnos po celou dobu trvání investice.

Co je možné získat při investování s NEXTA Consulting?

Investice do nemovitostí s naši společností získáte opravdu mnoho výhod:

  • nejvyšší výnos na trhu s maximálním zajištěním – dle výše investice a délky investice je možný výnos od 7%p.a. Až do 12% p.a.
  • zajištění investic formou zástavního práva
  • nepřetržitý přehled o pohybu investic
  • individuální nastavení výplaty výnosů
  • možnost předčasného výběru Vašich investic
  • možnost získání mimořádné půjčky do výše 100% vložených investic

Chcete investovat bez rizika a s řádným a zajištěným výnosem? Tak neváhejte a kontaktujte nás. Volejte na telefonní číslo 608 815 828.