Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Chcete začít investovat? Poradíme vám!
Středa, 19 Srpen 2015 12:12

Rozhodli jste se, že část svých peněz budete odkládat a následně investovat? Děláte jedině dobře. V současné době je důležité myslet na zadní vrátka a budoucnost svou i svých dětí. Kam tedy investovat, aby se vám to vyplatilo? Začít můžete s běžným či termínovaným účtem, přes životní, stavební nebo důchodové spoření, až po investování do různých fondů či akcí. Záleží na tom jaký typ investora jste.

Jestliže patříte mezi ty méně odvážné a nechcete riskovat ztrátu jak vkladu, tak i výnosu, spolehněte se na zaručenou investici, kterou je bezesporu investice do nemovitosti.

Jak investovat do nemovitosti?

Vaše peníze budou použity jako investice na zaplacení finančních závazků majitele nemovitosti. Tím se tak vyřeší hrozící exekuce majitele nemovitosti nebo vyhlášení jeho osobního bankrotu.

Vždy si prověřujeme příjmy majitele nemovitosti, abychom měli jistotu, že bude schopen splácet své pohledávky. V případě, že majitel nemovitosti není věrohodný, neuzavíráme riskantní obchodní případ.

Co získáte za své peníze?

Jestliže se rozhodnete investovat se společností NEXTA Consulting s.r.o., za své peníze získáte od 7% do 12% p.a. . Rozhodujícím faktorem je váš investiční program a částka kterou budete investovat.

Investicí do nemovitosti získáte 100% zajištění, a to díky zástavní smlouvě na nemovitosti. Pro efektivnost investice doporučujeme vložit částku od 50 000 korun do 2mil. korun, na dobu od 12 do 120 měsíců. V případě individuálního zájmu je možné investovat i částku vyšší.

Připravili jsme pro vás porovnání úrokových sazeb i ostatních artiklů, sami se přesvědčte, že investice do nemovitostí je opravdu velice vhodnou variantou.

Kdy získáte své peníze?

Investiční horizont je samozřejmě rozhodující faktor pro výpočet konečného výnosu. Pokud však budete potřebovat své peníze dříve, vyplatíme vám jak investovanou částku, tak i výnos, který je počítán za dobu, kdy probíhala investice.

Neinvestujte do investičního bytu sami

Společnost NEXTA Consulting, s.r.o. je složena z profesionálů, kteří mají letité zkušenosti v oblasti realitního trhu. Umíme také vyřešit vaše finanční potíže, hrozící exekuci nebo již probíhající exekuční řízení.

Zaujalo Vás investování do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a poradíme Vám s investicí do nemovitosti. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo pomocí kontaktního formuláře.