Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Češi spoří nejvíce v Evropě
Pondělí, 10 Březen 2014 13:38

V dnešní době je mnoho možností, kam své peníze ukládat. Od ponechání na běžném účtu, přes spoření na termínovaný účet, stavební spoření či životní nebo důchodové spoření, případně investování do investičních fondů a nákup akcií. Bohužel naše naspořené peníze jsou „ochuzovány!“ o bankovní poplatky a inflaci. Úrok , který je připisován k našim úsporám je v dnešní době stále nižší a nižší a v závěru spoření je ještě navíc zdaněn.

Tedy ne každá investice na bankovním trhu je v konečné fázi zisková nebo jenom velice málo.

Investice dlouhodobě výnosné a zajištěné

Chcete mít své investované peníze zajištěné a výnosné? Začněte investovat do nemovitostí.

Tato forma investičního spoření Vám zajistí nejvyšší výnos s maximálním zajištěním Vašeho finančního vkladu. Doba Vaší investice není časově omezena jako např. u stavebního spoření nebo u dluhopisů. Je tedy jenom na Vás, jak dlouho chcete své peníze zhodnocovat.

Jaké je zajištění u investice do nemovitostí?

Nemovitosti, do kterých investujete své finanční prostředky se společností NEXTA CONSULTING jsou zajišťovány buď zástavním právem, zajišťovacím převodem vlastnického práva nebo notářským zápisem uznání dluhu s povolením přímé vykonatelnosti. Jistou další výhodou investování do nemovitostí je i to, že se jedná pouze o nemovitosti nacházející se v ČR.

Investovat do nemovitostí je výhodné i v dalších aspektech

Pokud investujete do nemovitostí s NEXTA CONSULTING, pak máte jedinečnou možnost získat:
  • mimořádnou půjčku až do výše 100% vašeho vkladu
  • předčasný výběr své vložené investice kdykoliv
  • měsíční vyplácení zhodnocení

Uvažujete jak naložit s financemi např. z ukončeného ze stavebního spoření? Chcete opravdu výhodně investovat své peníze?
Rozhodněte se pro investování do nemovitostí. Se svým rozhodnutím se obraťte na odborníky a začněte své peníze zhodnocovat nejen s jistotou, ale i s větším zhodnocením než v bance.