Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Cena zlata a komodit klesá, investujte do nemovitostí
Sobota, 15 Srpen 2015 19:13

Ceny burzovně obchodovaných komodit, jako je ropa, zlato, stříbro a mnoho dalších, již pět let stále klesají. Mnoho z tohoto zboží je na desetiletém minimu. Důvodem je fakt, že nabídka převyšuje její poptávku a také to, že je silný dolar.

V posledním roce se velmi často hovořilo o ropě a její klesající ceně, která spadla od loňska na polovinu původní ceny. V současné době se také hovoří o zlatu, která od poloviny června prudce klesá. Aktuální cena za unci je 1150 dolarů, odborníci odhadují, že se cena může propadnout až na 1000 dolarů za unci.

Do čeho tedy investovat, abyste zhodnocovali své finance?

Jestliže chcete investovat, ale máte obavy z riskantních investic, pak se řadíte do skupiny konzervativních investorů. Proto vám doporučujeme investovat se zárukou. Mezi takové investice patří nemovitosti.

Jaký je výnos z investice do nemovitosti?

Výnos z investic do nemovitosti se pohybuje od 7% do 12% p.a.. Záleží na vámi zvoleném investičním plánu. Jako nejnižší finanční částku doporučujeme investovat 50 000 Kč.

Po celou dobu investičního programu můžete být informování o aktuálním zhodnocení Vaší investice. Na základě Vašeho požadavku Vám také můžeme individuálně nastavit vyplácení výnosu z investice.

Do jaké nemovitosti tedy investovat?

Naše společnost NEXTA Consulting s.r.o. společně se svými klienty investuje do nemovitostí výhradně v České republice, které jsou zatíženy dluhy nebo exekucí nebo jejichž majitel vyhlásil osobní bankrot.

V případě zadluženého majitele prověřujeme, zda bude schopen dostát svým závazkům. Jestliže tomu tak nebude, takový obchodní případ neuzavíráme.

Kdy získáte své peníze?

Vaše finance Vám můžeme vyplatit kdykoli v průběhu celého investičního programu. K vyplacení dojde jak vložené investice, tak i jejího zhodnocení. Zhodnocení se počítá za dobu, kdy probíhá investice.

Potřebujete pomoci s exekucí?

Do portfolia našich služeb patří také profesionální řešení exekucí. Pomůžeme Vám s řešením Vaší finanční situace. Pomoci vám můžeme i v případě, že ještě exekuci nemáte, ale obáváte se jí. Je důležité, patříte-li mezi ty, kterým hrozí exekuce, nebo Vás již exekutor navštívil, nenechávat řešení na poslední chvíli.

Naším cílem je, aby zadlužená nemovitost zůstala vlastnictvím původního majitele. Variant řešení je opravdu mnoho a jedním z nich je například poskytnutí půjčky, která Vaše pohledávky zaplatí buď v plné výši, nebo alespoň aby výše splátky zabránila nejhoršímu.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.