Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Budoucnost dětí můžete ovlivnit investicí do nemovitosti
Pondělí, 21 Březen 2016 21:49

Snad každý rodič má nemalou snahu zajistit svým dětem krásnou a bezstarostnou budoucnost. Jistě se shodneme na tom, že základem je vzdělání, ale abychom dětem zajistili také finanční stránku budoucnosti našich dětí.

Vhodnou variantou jak zajistit finanční základ pro vaše děti je například investice. Ne každý se však na investičním trhu orientuje. Jestliže si nejste ani vy jisti, jak správně investovat, doporučujeme spojit se s profesionály, kteří se v investicích pohybují řadu let a mají mnoho zkušeností. Takovými profesionály jsou také naši finanční odborníci ze společnosti NEXTA Consulting. Společně s našimi klienty investujeme do nemovitostí, které jsou v posledních několika letech velmi oblíbeným artiklem.

Do jakých nemovitostí investujeme

Zaměřujeme se jedině na nemovitosti z českého realitního trhu. Majitelé nemovitostí se dostali do finančních potíží, hrozí jim exekuce nebo museli vyhlásit osobní bankrot, díky investici získají finanční prostředky k zaplacení svých dluhů.

Každé investici předchází pečlivé uvážení a individuální konzultace s investorem.

Zajištění investice

Investování s sebou přináší jistou formu risku, nicméně investice do nemovitostí je investice se zajištěním. Nemovitosti, do kterých investujeme jsou zabezpečené jednou ze tří zajišťovacích forem:

  • zástavním právem
  • zajišťovacím převodem vlastnického práva
  • notářským zápisem o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti.

Výnos z investice do nemovitosti

Výnos z investice do nemovitosti garantujeme po celou dobu trvání investice. Jeho výše je ovlivněná délkou investice a výší vložených finančních prostředků. Výnos se pohybuje od 7% do 12% p.a. .

Aby se vám investice vyplatila, doporučujeme vložit alespoň 50.000 Kč a maximálně 2 mil. Kč, v časovém rozmezí od 12 až 120 měsíců. Nicméně výše vámi investované částky je pouze na vašem uvážení.

Jak bude probíhat vyplácení peněz?

Vyplácení může probíhat v několika variantách. První variantou je, že vám vyplatíme celou částku (tedy vložené i získané finance) na konci investičního období. Druhou variantou je, že vám budeme vyplácet měsíčně částku zohledněnou dle délky investice. Případně se můžeme domluvit na individuálním vyplácení výnosu.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.