Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Tipy jak investovat, když úspory nevynáší
Sobota, 15 Srpen 2015 14:25

Je čas začít myslet na zadní vrátka a zajistit si tak budoucnost pro sebe a své blízké. Proto je důležité odkládat část vašeho příjmu na horší časy a následně peníze zhodnocovat. Kam ale své peníze máte vložit, aby se jejich hodnota měnila do kladných čísel. Principem finančního plánování každé rodiny by mělo být vytváření rezerv na očekávané i náhlé výdaje.

 
Hledáte investiční příležitosti? Investujte do nemovitostí s námi!
Středa, 29 Červenec 2015 12:31

Máte volné finanční prostředky, které chcete zhodnotit, ale nejste si jisti výběrem vhodné investice? Naše společnost NEXTA Consulting s.r.o. pomáhá díky svým letitým zkušenostem svým klientům plnit jejich přání a cíle pomocí zajištěných investic do nemovitostí.

 
Jsou úroky na vkladech příliš nízké?
Čtvrtek, 23 Červenec 2015 08:34

Zajímáte se o to, jaká je v tomto období výše úrokové sazby, kterou určuje Česká národní banka?
Úroková sazba, kterou vyhlašuje Česká národní banka je velice nízká. Je to 0,05 procenta. Tento nízký úrok umožňuje bankám půjčovat si levně peníze mezi sebou, a proto nepotřebují motivovat klienty k ukládání peněz. Z tohoto důvodu proto nenabízejí spořícím klientům vysoký úrok.

 
Nebojte se investovat do podílových fondů
Úterý, 21 Červenec 2015 12:22

Podílové fondy jsou dnes již velice dobrý investiční nástroj. Objem finančních prostředků ve fondech přesáhl již 300 miliard korun. Největší objem peněz zůstává doposud ve fondech dluhopisových a smíšených. Akciové fondy tvoří cca 20%.

 
Investujte s námi do nemovitosti
Úterý, 30 Červen 2015 20:15

V dnešní nejisté době je důležité myslet na zadní vrátka a tvořit si finanční rezervy. Jste-li z těch, kteří se chtějí mít ve stáří alespoň tak dobře jako doposud, je vhodné připravit se již dnes. Jedním z řešení je investice, vhodnou variantou je investice do nemovitosti.

 
Finanční poradce Vám může zachránit úspory
Úterý, 23 Červen 2015 17:54

Finanční poradce, nezávislý finanční poradce, finanční makléř, konzultant v oblasti financí, finanční zprostředkovatel a mnoho dalších pojmenování, to vše jsou pozice, znamenající ve své podstatě totéž.
Na co všechno byste si při výběru svého finančního poradce měli dávat pozor? Záleží na vás, zda si vyberete v každé instituci konkrétního zástupce dané společnosti, nebo zvolíte nezávislého finančního poradce, který vytvoří ucelené portfolio vašich nákladů, výdajů, úspor, příjmu a všeho kolem vašich financí.

 
Pravidla pro výběr investic
Pondělí, 15 Červen 2015 14:55

Na českém finančním trhu existuje v současné době stovky finančních institucí a skupin, které nabízí své top produkty, jak se v nich, ale obyčejný financemi nezainteresovaný člověk vyznat? Jak si vybrat to nejlepší, co bude vyhovovat právě vám?

 
Investovat do nemovitostí sami nebo s pomocí odborníků?
Pátek, 29 Květen 2015 18:58

Rozhodli jste se, že chcete své finance rozmnožit, ale obáváte se příliš riskantních investic? Pak patříte do skupiny konzervativních investorů. Vhodnou variantou je pro vás investiční byt, ale v tomto případě nečekejte zázračně rychlé spekulace. Na druhou stranu můžete mít klidné spaní, protože výnos uvidíte každý měsíc. Výnos z investičního bytu může vyšplhat až na 5% ročně.

 
Je byt dobrou investicí a lze zvýšit jeho hodnotu
Pondělí, 25 Květen 2015 19:14

Investice jsou v posledních několika letech oblíbeným tématem mnoha rozhovorů. Jak ale na ně?
Ne každý se odhodlá k riskantním investicím na trhu s akciemi nebo různými komoditami, ale existují také investice pro ty méně odvážné, kteří si ale chtějí přijít na hezké peníze.

 
Vyplatí se investovat do podílu ve firmě
Úterý, 12 Květen 2015 20:54

Zanedlouho na český trh dorazí česká platforma takzvaného equity crowdfundingu, kterou spustí investiční skupina Rockwai a finanční skupina RoklenFin. Díky ní si budete moci pořídit menšinový podíl ve vybraných společnostech již za pár tisíc korun a stanete se tedy start-upovým investorem. Tento projekt bude spuštěn v půlce května tohoto roku. Po jeho spuštění bude na zájemce čekat přibližně šest firem.

 
Strana 9 z 17