Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Proč investovat s NEXTA Consulting
Sobota, 07 Listopad 2015 20:05

Proč investovat se společností NEXTA Consulting? Odpověď je opravdu jednoduchá. Náš tým je složen ze samých profesionálů, kteří mají s investicemi dlouholeté zkušenosti.

 
Investice do šperků, vína a umění
Pátek, 06 Listopad 2015 15:44

Patříte k těm, kteří se obávají nakupovat akcie, ale přesto byste rádi své peníze investovali, aby se dále zhodnocovala jejich hodnota? Pak pro vás máme několik tipů, kam investovat a nebát se. Nebo se nebát tolik.

 
Investujte pro své děti do nemovitosti
Neděle, 01 Listopad 2015 19:26

V poslední době se do popředí v oblíbenosti investic dostávají investice do nemovitostí. Tento typ investic je poměrně jednoduchý nástroj, jak získat peníze s jednoduchými a jasnými pravidly.

 
Investice do nemovitostí zajištěné zástavním právem
Úterý, 20 Říjen 2015 07:39

Uvažujete o výběru vhodné investice, ale obáváte se o její zhodnocení a především jistotu, že získáte zpět nejen vložené peníze, ale také slíbený výnos? Pak vsaďte na trumf v podobě investice do nemovitostí se společností NEXTA Consulting, která má bohaté zkušenosti v investování do nemovitostí a mnoho spokojených klientů.

 
Máte přehled o tom, jak se daří vašim investicím?
Úterý, 13 Říjen 2015 20:10

Investujete své peníze? Na 100% děláte dobře, ale víte přesně jaké je zhodnocení vašich investovaných financí a jak se jim aktuálně daří? Jestliže ne, je na čase zamyslet se, zda jsou vaše investice dobře uloženy.

 
Vyplatí se víc investovat do fondů nebo do nemovitosti?
Středa, 30 Září 2015 07:50

Již dávno naši krajané zjistili, že nechávat si peníze pod polštářem není úplně nejlepším řešením. S takovými penězi může inflace pořádně zamávat. Ani spořící účty již nejsou to, co bývaly. Ptáte se tedy kam nejlépe investovat?

 
Kam nebo do čeho nejlépe investovat?
Úterý, 29 Září 2015 06:37

V posledních několika letech velmi často z různých médií, ale i v běžném přátelském hovoru, slýcháme o investování. Každý k tomuto tématu má své připomínky a různé zkušenosti. Jak jste na tom vy?

 
Investice do nemovitostí s NEXTA Consulting zaručí výnos
Pondělí, 21 Září 2015 10:04

Investice do nemovitostí se v posledních několika letech stávají velkým hitem. Je investice do nemovitosti vhodná právě pro vás? Záleží na tom, zda patříte do skupiny „odvážných“ investorů, kteří se nebojí riskovat nebo raději volíte zajištěné investice. Investování do nemovitostí je vhodné pro všechny typy investorů.

 
Chcete začít investovat? Poradíme vám!
Středa, 19 Srpen 2015 12:12

Rozhodli jste se, že část svých peněz budete odkládat a následně investovat? Děláte jedině dobře. V současné době je důležité myslet na zadní vrátka a budoucnost svou i svých dětí. Kam tedy investovat, aby se vám to vyplatilo? Začít můžete s běžným či termínovaným účtem, přes životní, stavební nebo důchodové spoření, až po investování do různých fondů či akcí. Záleží na tom jaký typ investora jste.

 
Cena zlata a komodit klesá, investujte do nemovitostí
Sobota, 15 Srpen 2015 19:13

Ceny burzovně obchodovaných komodit, jako je ropa, zlato, stříbro a mnoho dalších, již pět let stále klesají. Mnoho z tohoto zboží je na desetiletém minimu. Důvodem je fakt, že nabídka převyšuje její poptávku a také to, že je silný dolar.

 
Strana 8 z 17