Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Kam uložit peníze, aby se dobře zhodnotily?
Čtvrtek, 23 Červen 2016 07:14

Snad každý v dnešní době řeší své finance, jejich zhodnocení a správné využití. Jak správně uložit své peníze, aby se Vám řádně zhodnotily?
Možností je opravdu mnoho, ale která z nich je ta správná?

 
Zhodnoťte své našetřené peníze
Úterý, 24 Květen 2016 07:29

Máte naspořené peníze a přemýšlíte nad tím, jak je efektivně zhodnotit? Existuje několik variant, kam můžete uložit své peníze a zajistit si tak pohodlné stáří, svým dětem dostatek financí na studia nebo začátek „dospělého života“ a mnoho dalších možností.

 
Efektivní investice
Pondělí, 16 Květen 2016 07:47

Investice, investice, investice. V posledních několika letech je velmi oblíbenou variantou zhodnocení peněz. Na českém trhu existuje mnoho společností, které se svými klienty investují finanční prostředky.

 
Kam bezpečně uložit peníze
Neděle, 15 Květen 2016 09:14

Máte nadbytek financí a nevíte kam je nejlépe uložit? Investujte do nemovitostí s NEXTA Consulting, s.r.o. a mějte zajímavé a přesně dané zhodnocení svých financí.

 
Investice formou nemovitosti
Sobota, 30 Duben 2016 13:08

Přemýšlíte kam zainvestovat své volné finance? Chcete mít zajímavé zhodnocení, ale bojíte se dluhopisů nebo ještě rizikovějších akcií? Pokud chcete mít jistotu, investujte do nemovitostí a mějte zajímavé a bezpečné zhodnocení svých peněz.

 
Hledáte vhodný investiční program?
Neděle, 24 Duben 2016 20:01

Hledáte vhodný investiční program? Jestliže odpověď na naši otázku zní: „ANO!“, pak pro vás máme skvělý tip. Investujte se společností NEXTA Consulting, s.r.o. do nemovitostí.

 
NEXTA Consulting garantuje zhodnocení vkladu
Pátek, 15 Duben 2016 07:50

Chcete mít v současné nestabilní době, kdy jsou nízké úrokové sazby na spořících účtech a akcie se razantně propadají, zajištěné investice? Využijte investice do nemovitostí, které nepodléhají vlivu kapitálových trhů.

 
Budoucnost dětí můžete ovlivnit investicí do nemovitosti
Pondělí, 21 Březen 2016 21:49

Snad každý rodič má nemalou snahu zajistit svým dětem krásnou a bezstarostnou budoucnost. Jistě se shodneme na tom, že základem je vzdělání, ale abychom dětem zajistili také finanční stránku budoucnosti našich dětí.

 
Nemovitosti - skvělá příležitost pro investici
Úterý, 15 Březen 2016 17:19

Nejistá doba si žádá jistá opatření, ke kterým je také zajištění vlastní budoucnosti a to nejen po stránce materiální, ale především finanční. Abyste se na „stará kolena“ nemuseli obávat diskomfortu a nedostatku peněz, je vhodné myslet na zadní vrátka a vytvořit si dostatečnou rezervu.

 
NEXTA Consulting poradí s vhodnou formou investice
Úterý, 15 Březen 2016 08:40

Už dávno neplatí, že jsou investice pouze riskantní záležitostí a dovolit si je mohou pouze movití občané. Společnost NEXTA Consulting pomáhá svým klientům s investicemi již od 50.000 korun, které jsou nejen zajištěné, ale opravdu pro každého.

 
Strana 6 z 17