Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investor a do čeho investovat?
Pondělí, 26 Září 2016 12:47

Investorem je člověk, společnost, banka či investiční fond. Investor je prostě kdokoliv, kdo chce své finance optimálně zhodnotit a ví, na jak dlouho finance nebude potřebovat a dle toho se rozhoduje, kam bude peníze uloží.

 
Dlouhodobá investice ve formě koupi nemovitosti
Pondělí, 19 Září 2016 12:33

Máte přebytek peněz a nevíte, jak je uložit nebo investovat? Je spousta možností - spořící účty, podílové fondy, investice do dluhopisů nebo akcií různých společností.

 
Investovat nebo nechat peníze na účtu?
Úterý, 30 Srpen 2016 07:48

Jistě jste si již položili otázku, zda je finance lepší investovat nebo je nechat ležet na bankovním účtu. Odpověď je jednoduchá, jelikož na účtu se Vaše finance znehodnocují o inflaci a poplatky s účtem spojenými. Jestli se tedy budete zabývat otázkou, kolik by mělo být optimální zhodnocení, tak vezměte v potaz průměrnou roční inflaci 2% a alespoň to by vaše volné finance měly vydělávat.

 
Investice - zlato, cenné papíry nebo nemovitost?
Neděle, 28 Srpen 2016 10:17

Rozhodujete se, co s vašimi financemi uděláte, abyste je zhodnotili a zajistili tak sobě nebo svým dětem lepší budoucnost? Existuje mnoho variant zhodnocení peněz, mezi které patří také investice.

 
Jednorázové nebo pravidelné investice?
Sobota, 13 Srpen 2016 09:00

Chcete si uložit volné prostředky a nevíte, jakou formu úložky zvolit? Nevíte zda investovat veškeré volné finance jednorázově nebo je ukládat v pravidelných intervalech postupně? Obe možnosti mají své výhody.

 
Ušetřete si na dovolenou snů pomocí zajištěné investice
Pátek, 29 Červenec 2016 07:10

Máte finance určené na vysněnou dovolenou, kterou si chcete v budoucnosti splnit a nechcete, aby vaše finance ležely ladem na běžném účtu?

 
Krátkodobé nebo dlouhodobé investice?
Pondělí, 25 Červenec 2016 08:21

Chcete si uložit peníze a nevíte kam je investovat? Předem je důležité si ujasnit, na jakou dobu vaše peníze nebudete potřebovat nebo co od investice očekáváte.

 
Hlídejte si směnu peněz při výběru v zahraničním bankomatu
Pátek, 08 Červenec 2016 20:31

S létem je tu čas prázdnin a letních dovolených. Spousty lidí si odjíždí dovolenou užít do zahraničí. S lokalitou nebo s tím jaké budete mít počasí vám neporadíme, ale připravíme vás na nepříjemnosti, které vás tam mohou potkat v případě platby nebo výběru z bankomatu.

 
Investovat nebo uložit peníze do banky?
Čtvrtek, 30 Červen 2016 12:35

Máte volné finanční prostředky a nevíte kam je správně uložit? Je spousta možností, ale záleží na tom, která je pro vás přínosná rizikem nebo časem úložky.

 
Kdo je investor?
Čtvrtek, 23 Červen 2016 07:25

Na otázku, kdo je investor, máme zcela jasnou odpověď. Investor je ten, kdo má zájem investovat své volné prostředky, které tak chce optimálně zhodnotit.

 
Strana 5 z 17