Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investování do termínovaných vkladů
Čtvrtek, 25 Červenec 2013 21:28

Zvažujete investici svých našetřených peněz? Vlastníte obnos peněz, které nyní nepotřebujete a chcete je někam investovat a nevíte kam? Možností je spousta. Každopádně doporučujeme nemít našetřené či přebytečné peníze, které nepotřebujete, doma pod polštářem. Tam by Vám ležely pouze ladem. Když už je máte, proč je nezhodnotit? Jednou z možností, kam můžete peníze vložit je investování do termínovaných vkladů.

 
Investice do zlata
Čtvrtek, 18 Červenec 2013 11:49

Investice do zlata je jedním z dalších způsobů, jak zhodnotit svoje finanční prostředky. Nabízí se vedle investování do nemovitostí či jiného majetku.

 
Investování do komodit
Pondělí, 15 Červenec 2013 10:27

Přemýšlíte, kam vložit své volné či přebytečné finanční prostředky? Variant pro investování je opravdu mnoho, slyšeli jste například o investování do komodit?

 
Investování do nemovitostí
Pátek, 05 Červenec 2013 10:28

Slovo investice je lákavé a nejeden člověk s přebytkem financí mu podlehne. Může vsadit na špatného koně a o své finanční prostředky přijít, ale může také trefit do černého a získat mnohem víc, než vložil. Trefou do černého mohou být investice do nemovitostí.

 
Úvěry ženou ceny akcií vzhůru
Pondělí, 01 Červenec 2013 20:36

Když se dnes podíváme na trh akcií v USA, zjistíme alarmující skutečnost. Na většinu nákupů si investoři berou úvěr. Tím se investice značně zjednodušuje, ale zároveň se ekonomika může dostat do začarovaného kruhu.

 
Kam výhodně investovat peníze?
Středa, 26 Červen 2013 11:31

Máte volné či přebytečné finanční prostředky a nevíte co s nimi? Jestli si je máte nechat doma pod polštářem nebo je raději někam investovat? S NEXTA CONSULTING budou Vaše finanční úspory jako v bavlnce. Říkáte si, že v dnešní době je celá řada možností jak a kam investovat, ať už na běžném účtu, termínovaném vkladu či stavebním spoření? S NEXTA CONSULTING investujete do nemovitostí a investice do nemovitostí je v dnešní době opravdu výhodná a zajištěná.

 
Státní dluhopisy pro občany
Pondělí, 24 Červen 2013 12:39

Uvažujete nad investicí do státních dluhopisů? Nabídka státu, respektive Ministerstva financí na odkup státních dluhopisů pro občany se může jevit jako zajímavá. Avšak pouze do té doby než se nad ní člověk pořádně zamyslí.

 
Časté chyby při investování
Středa, 12 Červen 2013 22:06

Slovo investice je moderní, každý ho rád používá a nejraději se jím ohánějí všichni finanční poradci. Avšak učinit tu správnou investici musí každý z nás a riziko padá stále a vždy na nás. Investor dává všanc svoje úspory, výdělek, životní jistoty a očekává, že bude klidně spát, zatímco jeho finance porostou.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 Další > Konec >>
Strana 17 z 17