Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Úroky ze spořicích účtů klesají
Sobota, 12 Říjen 2013 11:19

Myslíte si, že zhodnocení Vašich peněz dokáže jen bankovní instituce? Úroky, které banky momentálně nabízejí, jsou téměř nulové. Existují i banky, které se snaží udržet úrokovou sazbu stále zajímavou, bohužel už se nejedná o nijak závratné zhodnocení.

 
Kolik můžete vydělat, když investujete 2 miliony
Pondělí, 07 Říjen 2013 12:39

Jste z těch lidí, kteří si můžou dovolit investovat 2 miliony korun a více? A shromažďujete informace, kam a jak nejlépe tuto částku zhodnotit? V následujících řádcích se Vám budeme snažit napovědět, jak můžete peníze investovat, proto čtěte dál.

 
Jak investováním překonat inflaci?
Pondělí, 30 Září 2013 19:03

Češi jsou národ konzervativců, co se týče investic. Sice se náš národ snaží spořit a zhodnocovat si své peníze, jsme při tom ale velice opatrní. Proto volíme raději spořící účty či termínované vklady. Úrokové sazby jsou ale minimální a někdy dojde i k tomu, že zhodnocení peněz překoná inflace. Proto žádné zhodnocení vlastně ani nevidíte.

 
Garantovaný vklad vs. spořicí účet
Neděle, 29 Září 2013 20:43

Plánujete, že v blízké budoucnosti investujete našetřené peníze, ale zatím stále zvažujete do čeho? Uvažujete o garantovaném vkladu či spořicím účtu? Ale četli jste, že se to nemusí vyplatit? Nebo stále hledáte různé možnosti investice?

 
Uchovají zajištěné fondy hodnotu investice?
Úterý, 17 Září 2013 11:51

V dnešní době stoupá finanční gramotnost, lidé se sami zajímají o různé články, co se týče investic a spořících účtů. Zároveň ale lidé čekají správnost údajů v článcích.

 
Vyplatí se investovat do zlata?
Pondělí, 09 Září 2013 07:53

Investice so zlata se v posledních letech těší velké oblibě. Kromě zlata se investuje do dalších drahých kovů, jako je stříbro nebo platina. Jaká je cena zlata? A co investice do jiných komodit? Vyplatí se investice do nemovitostí?

 
Prognóza Ministerstva financí na příští rok
Pátek, 30 Srpen 2013 13:32

Všichni jsme očekávali, že česká ekonomika na tom nebude úplně nejlépe, ale že za celý letošní rok klesne hrubý domácí produkt o 1,5 procenta, nikdo nečekal. Ministerstvo financí přišlo s novou prognózou, kde se zhoršil odhad naší ekonomiky nejen letos, ale i příští rok 2014. Přitom ještě v dubnu, o 4 měsíce dříve, ministerstvo financí pro letošní rok odhadovalo stagnaci a pro rok 2014 dokonce růst o 1,2 procenta.

 
Investice do investičních fondů
Úterý, 13 Srpen 2013 20:11

Chcete investovat své finanční prostředky, jen nevíte kam, do čeho? Kamarád Vám poradil, na internetu jste se dočetli nějaké informace a stále v tom tápete? Láká Vás investice do investičních fondů? Víte, jaké má investice do investičních fondů výhody a rizika? My se Vám to pokusíme přiblížit následujícím článkem.

 
Dluhopisoví investoři preferují hotovost před akciemi
Pátek, 09 Srpen 2013 07:54

V červnu došlo na amerických dluhopisových trzích k menšímu zemětření poté, co šéf americké centrální banky Ben Bernake prohlásil, že může dojít k omezování stimulačních nákupů dluhopisů. Investice peněz najednou plynuly úplně jiným směrem, než se očekávalo.

 
Investice do vzdělání
Sobota, 03 Srpen 2013 14:49

Investice do vzdělání se uvádí jako nejlepší s nejvyššími výnosy v budoucnosti v podobě dobrého uplatnění absolventů na trhu práce. Má tato investice opravdu takovou sílu?

 
Strana 16 z 17