Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

ČNB varuje: pojištění není spoření
Středa, 01 Leden 2014 20:24

Česká národní banka, která v rámci své proavomoci dohlíží nad pojišťovnami, nesmí životní pojištění srovnávat s pojištěním a už vůbec nesmějí prodejci životního pojištění nazývat investiční složku za spořící. Pokud to takto prodejci používají, pak to ČNB považuje za klamavou informaci.

 
Investovat do nemovitostí se stále vyplatí nejvíc
Neděle, 22 Prosinec 2013 21:42

Hledáte komoditu nebo sektor, kam investovat finance? Bojíte se ztráty vložených prostředků? Nemáte důvěru v  neprůhledné akcie nebo dluhopisy, protože u nich nemáte přehled o tom, kam se investují vaše peníze?
Hledáte-li jistotu, zkuste investovat do nemovitostí.

 
Třetina lidí kupuje byt jako investici
Úterý, 17 Prosinec 2013 13:29

V letošním roce se stal hit nakoupit byt jako investici. Vyplývá to z průzkumu jedné společnosti, která se dotázala 400 respondentů a více než 30 procent z dotázaných, kteří zvažují nákup bytu, se chystají byt pronajmout a ne v něm bydlet!

 
Tuzemská ekonomika se opět vrátila k poklesu
Neděle, 15 Prosinec 2013 00:00

Vývoj české ekonomiky je ukazatelem pro investory, zda své peníze uložit v České republice či nikoliv a také je faktorem ovlivňujícím tuzemské investice. Ekonomika v roce 2013 byla jako na houpačce i co se odhadů týče. Dříve oznamovaný konec recese ve druhém čtvrtletí se nepotvrdil, třetí kvartál vykázal opět pokles.

 
Investice do nemovitosti se vyplatí nejvíce
Středa, 20 Listopad 2013 21:32

Při čtení novinek z oblasti bankovnictví se Vám chce plakat. Spoříte si pomocí spoření nebo máte stavební spoření a neustále Vám klesají úrokové sazby? Ano, banky si můžou úrokovou sazbu měnit dle svých potřeb, ale s takovýmhle poklesem vážně nic moc nenaspoříte. Přemýšleli jste někdy o investici do nemovitostí? Investice do nemovitostí se nejvíce vyplatí!

 
Banky snižují úroky na spořicích účtech
Sobota, 16 Listopad 2013 20:49

Zatímco na počátku letošního roku jsme se mohli setkávat s dvouprocentní úrokovou sazbou u spořicích účtů, nyní banky nabízejí polovinu i méně. Pouze Equa bank dala jako dárek k narozeninám svým klientům úrokovou sazbu u extra spořicího účtu 1,8 procenta.

 
Investice: fondy vs. stavební spoření
Pondělí, 11 Listopad 2013 08:45

Dlouhodobé investice mohou mít více podob a jsou vhodné pro ty, kteří na výnos nespěchají. Mezi takové investice můžeme zařadit stavební spoření a investici do podílových fondů. Většina investorů se stále přiklání ke stavebnímu spoření, jelikož je na finančním trhu již dlouho a vcelku se osvědčilo. Nicméně podílové fondy si také nacházejí své oblíbence, i když jsou stále neprávem spíše opomíjeny.

 
Nákup nemovitostí v dražbě - výhodná investice do nemovitosti
Neděle, 03 Listopad 2013 16:36

Hledáte způsob, jak investovat do nemovitosti? Chcete vložit málo peněz a hodně získat?
Jedním ze způsobů, jak efektivně zhodnotit peníze, je nákup nemovitosti v dražbě.
Máme na mysli nemovitost v dražbě, která se tam ocitla díky exekuci. (Zde najdete více o řešení exekuce.)

 
Tipy jak spořit 10 % příjmů na horší časy
Sobota, 26 Říjen 2013 12:00

Chtěli byste si naspořit alespoň malou finanční rezervu. Říkáte si ale, že není šetřit z čeho? Je pár drobností, které by bylo možné si odpustit, to by ale stejně nestačilo? Pokud si toto budete opakovat, pak se toho moc našetřit nedá. Máme pro Vás pár rad, jak se spořením začít.

 
Je lepší mít peníze v bance nebo je investovat?
Úterý, 15 Říjen 2013 08:00

Způsobů, jak naložit s volnými peněžními prostředky je mnoho. Před volbou některého z nich je důležité zvážit, nakolik se nám daná investice vyplatí, či jak velké riziko ztráty poneseme. Konzervativní investor volí zajištěné investice, dynamický investor se nebojí riskovat.

 
Strana 15 z 17