Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jak předejít daňovým rizikům? Kontaktujte daňového poradce
Pondělí, 07 Duben 2014 20:35

Podnikáte a chcete mít zajištěn celoroční servis v oblasti daňové problematiky? Komplexní služby vám poskytne zkušený a erudovaný daňový poradce. Bez jeho pomoci se dnes už neobejdou jak majitelé firem, tak živnostníci nebo OSVČ.

 
Rušit investiční životní pojistku se nevyplatí
Pátek, 28 Březen 2014 14:54

Uvažujete o tom, že zrušíte svou investiční životní pojistku? Pak si zjistěte informace, které pro Vás ze zrušení investičního životního pojištění vyplynou.

 
Jak na investice podle Vlka z Wallstreet
Neděle, 16 Březen 2014 13:42

Chcete zhodnotit své peníze co nejvýhodněji? Obraťte se na odborníky a držte se hesla: Štěstí přeje připraveným.
Správný finanční poradce je ten, který Vám nejen nabídne jak správně a co nejvýhodněji máte investovat, ale seznámí Vás předem i s možnými riziky. Přitom musí i zhodnotit finanční situaci Vašeho rodinného rozpočtu, nastavit správné řešení na omezení rizik, aby konečný finanční zisk byl co nejoptimálnější.

 
Češi spoří nejvíce v Evropě
Pondělí, 10 Březen 2014 13:38

V dnešní době je mnoho možností, kam své peníze ukládat. Od ponechání na běžném účtu, přes spoření na termínovaný účet, stavební spoření či životní nebo důchodové spoření, případně investování do investičních fondů a nákup akcií. Bohužel naše naspořené peníze jsou „ochuzovány!“ o bankovní poplatky a inflaci. Úrok , který je připisován k našim úsporám je v dnešní době stále nižší a nižší a v závěru spoření je ještě navíc zdaněn.

 
Stavební spoření versus podílové fondy
Čtvrtek, 27 Únor 2014 13:47

Skončilo Vám stavební spoření a poohlížíte se po možnostech dalšího spoření či investice? Chcete spořit peníze, ale formou stavebního spoření pokračovat nechcete, protože Vám zhodnocení Vašich peněz nepřijde již tak výhodné? Slyšeli jste o podílových fondech nebo o investici do nemovitosti?

 
Hypotéky podle Nového Občanského zákoníku 2014
Neděle, 16 Únor 2014 14:16

Nový občanský zákoník, který vstoupil v platnost v lednu tohoto roku 2014, může komplikovat hypoteční úvěry, a to především v situaci, kdy si chcete vzít hypotéku na již rozestavěnou stavbu. Novela občanského zákoníku se netýká jen hypoték, celkem se v něm zrušilo 238 předpisů, které se týkají hypotéčního bankovnictví, nemovitostí a občanského života.

 
Jak ušetřit v domácnosti?
Pondělí, 10 Únor 2014 13:46

Zdá se Vám rodinný rozpočet stále těsný? Myslíte si, že šetříte všude kde se dá, ale je to stále málo. Chcete si ušetřit finanční rezervu, stále Vám ale nezbývá dost financí, abyste mohli spořit? Ptáte se, kde a na čem lze ušetřit a přitom si zachovat svou životní úroveň? Máme pro Vás pár rad, jak na to.

 
Investovat do obrazů se vyplatí čím dál víc
Sobota, 25 Leden 2014 21:29

Investicím do zlata se v minulém roce moc nevedlo, proto čeští investoři hledali nové komodity, do kterých by vložili svoje peníze. A našli umění. Konkrétně obrazy. Podívejme se, proč češi investovali do obrazů.

 
Ani nejlepší spořící účty vaše investice neochrání
Pondělí, 13 Leden 2014 14:06

Chce se Vám plakat při pohledu na úrokové sazby na Vašem spořícím účtu? Přijde Vám, že úrokové sazby na spořících účtech klesají závratnou rychlostí? A to jste si mysleli, že když se rozhodnete pro investici formou spořícího účtu, že naspoříte dostatek financí a investované peníze budete mít chráněné.

 
Nejlepší investicí byly letos akcie
Pátek, 03 Leden 2014 20:50

Nejdříve se finančníci zabývají výhledy do budoucna a přemýšlejí, které investice se vyplatí. Po určitém období zase dochází k posouzení uplynulého období a hodnotí, jak si kdo vedl a co byla dobrá investice. Co můžeme říct o uplynulém roce 2013?

 
Strana 14 z 17