Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Babiš chce po ČEZ vyšší dividendy
Pondělí, 05 Květen 2014 13:32

Konečně se akcionářům ČEZ začíná blýskat na lepší časy při výplatě dividend. Ministr financí, jako zástupce majoritního vlastníka akcií (ČR vlastní 69,8 %) požaduje výplatu dividendy místo 40,-Kč plných 65,-Kč za akcii.
Což znamená rozdělit celý loňský zisk. Čistý zisk ČEZ loni dosáhl 35,2 miliardy Kč. Žádost ministra Babiše je oprávněná a stát by tak do svého rozpočtu získal cca 25 miliard Kč.

Dosud si ČEZ nechával 40 až 45 procent, prý na investice. Investování ČEZu ale nebylo v minulých letech nijak moc efektivní. Pokud požadavek ministra Babiše schválí valná hromada, tak by se zvýšila i cena akcií ČEZ na burze. Akcie se obchodují tento momentálně za 568,-Kč.

Obchodování na burze je opravdu pro toho, kdo se tím míní vážně zabývat a věnovat této činnosti hodně času.

Jak lze výhodně investovat?

Pro toho, kdo nechce obchodovat s akciemi na burze, a přesto by rád své investice pravidelně zhodnocoval, pak může zvolit:

  • investování do podílových fondů – vhodné pro všechny, kteří si pravidelnými úložkami zvyšují své investice - vlastně pro každého - začátečníky i pokročilé
  • investování do nemovitostí – vhodné pro ty, kdo mají k dispozici například již ukončené stavební spoření a chtějí svoje peníze dále zhodnocovat

Mějte své investice zajištěné

Každý investor si přeje, aby své investice měl co nejvíce zajištěné, aby mu vydělávaly, ale aby o ně nepřišel. Mít své investice zajištěné nabízí finanční společnost NEXTA CONSULTING, která se zabývá mimo jiné i investováním do nemovitostí.

Investiční program

Investiční program společnosti NEXTA CONSULTING je od jednoho roku do deseti let a pro výši investice od 50.000,-Kč do 2 milionů Kč i více. Od výše investované částky a doby investování se odvíjí úroková sazba, která je ve výši 7% až 12%. Při zajištění nemovitosti jsou používány zajišťovací formy v souladu s právním řádem ČR jako je zástavní právo, zajišťovací převod vlastnického práva a také notářský zápis o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti.
Navštivte naše stránky a kontaktujte nás. Společně zvolíme vhodnou investici!