Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Ani nejlepší spořící účty vaše investice neochrání
Pondělí, 13 Leden 2014 14:06

Chce se Vám plakat při pohledu na úrokové sazby na Vašem spořícím účtu? Přijde Vám, že úrokové sazby na spořících účtech klesají závratnou rychlostí? A to jste si mysleli, že když se rozhodnete pro investici formou spořícího účtu, že naspoříte dostatek financí a investované peníze budete mít chráněné.

Ani v budoucnu nečekejte žádný větší výnos ze spořících účtů. Ještě v minulých letech se úrokové sazby na spořících účtech pohybovaly kolem 2,5 procent, nyní se můžeme setkat jen s pár desetin procent. V případě, že chcete získat větší úrokovou sazbu na své investici, je zapotřebí přistoupit na podmínky banky.

Úrok může ovlivnit minimální a maximální výše zůstatku

Banky mají jako jednu z podmínek pro získání vyšší úrokové sazby výši zůstatku. Tuto podmínku má například mBank. Po splnění této podmínky můžete dosáhnout až na 2 procenta.

Výše zůstatku ovlivňuje úrokové sazby na spořících účtech i u dalších bank, jako jsou například Equa Bank, Zuno, Era Poštovní spořitelny.

Úroková sazba základní a bonusová

Vyšší úrokovou sazbu na spořících účtech můžete získat díky takzvané základní a bonusové úrokové sazbě. Bonusovou úrokovou sazbu můžete ovlivnit tím, zda si ze spořícího účtu vyberete peníze.

Další možnost investice

Pokud chcete investovat své peníze, ale nechcete se každý měsíc o své peníze bát, pak investujte do nemovitostí se společností NEXTA CONSULTING.

Naše společnost Nexta finance působí na českém trhu v oblasti finančního poradenství již několik let a zabývá se nejen investicemi, ale také řešením exekucí, vymáháním bankovních poplatků a zprostředkováním půjček a hypoték. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni zajistit předem domluvený výnos z Vaší investice do nemovitosti.

S námi budou Vaše investice po celou dobu zajištěné. Zajištění investičních vkladů je prováděno formou zástavního práva, zajišťovacím převodem vlastnického práva, a v neposlední řadě notářským zápisem o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti. Nemusíte se obávat, že o své vložené finanční prostředky přijdete!

Výše úrokových sazeb

Zajímá Vás, jaké úrokové sazby jsme schopni Vám nabídnout? Investice do nemovitosti se Vám v porovnání se spořícími účty vyplatí rozhodně více. Podívejte se na porovnání úrokových sazeb a zhodnoťte to sami.