Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Šetříte peníze dětem? Investujte je a zhodnoťte až 12% za rok.
Středa, 26 Červenec 2017 20:15

Chcete svým dětem ušetřit nějaké peníze, ale nevíte kam je ideálně uložit? Produktů na finančním trhu je celkem dost, ale některé z nich mají podmínky vázanosti a jiné nejsou zase tak úrokově atraktivní. Pokud se navíc ve světě financí úplně nevyznáte, tak nakonec můžete naspořené peníze prodělat.

Kam tedy můžete dětem šetřit?

Velmi oblíbeným produktem je stavební spoření. U tohoto produktu je garantované zhodnocení okolo 1% a navíc státní příspěvek. Bohužel má tento produkt také své nevýhody. Doba spoření je vázaná na šest let a pokud po této době chcete finance vybrat, tak potřebujete svolení opatrovnického soudu nebo podpis obou rodičů.

Dále můžete zvolit různé vkladové účty, které ale svádějí k tomu, že pokud budete potřebovat finance, tak je můžete kdykoliv vybrat. Zhodnocení se pohybuje okolo 1-2%.

Vkladní knížky dříve velmi oblíbený vkladový produkt se využívá i dnes a zhodnocení se pohybuje okolo 1,5%. Toto zhodnocení na dětských produktech tak v současné době pokryje inflaci, ale zajímavější zhodnocení nepřinese.

Kde získat lepší zhodnocení investice pro děti?

V tomto případě již není mnoho možností a některé z nich jsou rizikové. Jedná se o investice do dluhopisů, akcií nebo smíšených fondů. Vzhledem k tomu, že dětem většinou spoříte delší dobu, tak nemusí být tato forma investice vůbec špatná, ale podléhá riziku kolísání trhu.

Kam investovat zajímavě bez rizika?

Pro tuto možnost je vhodná investice do nemovitostí, která má zhodnocení stejně zajímavé jako dluhopisy a akcie, ale není to tak rizikové. Tuto možnost vám nabízí společnost NEXTA Consulting, s.r.o., která se na trhu financí a nemovitostí pohybuje řadu let. Díky tomu dokáže svým klientům vždy nabídnout tu nejideálnější možnost pro zhodnocení peněz v různých časových intervalech. Nejméně však 50.000,- po dobu 1 roku.

Na nic již nečekejte a sjednejte si konzultační schůzku s našimi finančními specialisty, kteří s vámi proberou nejvhodnější formu investice, která vám bude vyhovovat.